Návštěvní den Barrandova

Základní informace:
Datum akce: 1. září 2012
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Czech Garrison, Barrandov Studio a. s.

O akci:

V sobotu, 1. září, se široké veřejnosti otevřely jinak nepřístupné prostory Barrandovských ateliérů a u toho členové Lion Base (a také Czech Garrison) nesměli chybět!

Hlavním lákadlem pro návštěvníky bylo šest tematických prohlídkových okruhů. Všichni zúčastnění tak mohli nahlédnout do budov s kostýmy, nábytkem a rekvizitami, na vlastní kůži si vyzkoušet proces dabingu, projít se v exteriérech ze seriálu Borgia a v neposlední řadě na specializovaných pracovištích pochopit složitost filmové postprodukce.


Návštěvní den Barrandova Návštěvní den Barrandova Návštěvní den Barrandova

Jak děti, tak dospělí, se mohli mohli v rámci doprovodného programu setkat se členy Lion Base nejenom u jejich stánku, ale také mezi nejrůznějšími pohádkovými sety, které organizátoři na dané ploše připravili.

Propagační stánek poskytoval vyžití jak pro děti, tak i dospělé. Děti si vyzkoušely nejrůznější hračky (světelné meče, blastery, atd.) a dostaly jak obrázky se Star Wars tematikou, tak nejrůznější Star Wars omalovánky. Během odpoledne se děti dozvěděly informace o boji se světelnými meči a naučily se několik základních úderů a krytů. Pro dospělé jsme připravili menší výstavní plochu s nejrůznějšími propagačními materiály Rebel Legion a proprietami ze Star Wars filmů, které demonstrovaly nejenom části našich kostýmů, ale také nejrůznější postupy výroby.


Návštěvní den Barrandova Návštěvní den Barrandova Návštěvní den Barrandova

Na závěr díky všem návštěvníkům za neopakovatelnou atmosféru. Stejné díky patří i organizatorům a obvláště skupině FX Creator, kteří nás na tuto úžasnou akci pozvali. Děkujeme!


Účastnili se:
Blair Bossi Kendra Kouba Margh MorfeusX Padmé Andrea
Blair Bossi Kendra Kouba Margh MorfeusX Padmé Andrea


ZPĚT FOTO Z AKCE