Star Wars kino maraton

Základní informace:
Datum akce: 24. září 2022
Město: Brno
Země: Česká Republika
Spolupráce: Kino Art – Brno

O akci:

V poslední dekádě se nám málokdy naskytnula příležitost podpořit promítání původní Star Wars filmové trilogie. Tudíž když Kino Art – Bno vyjednalo potřebné podmínky z naší strany jsme neváhali ani vteřinu a poslední zářiovou sobotu jsme v našich kostýmech vyrazili do poněkud netradičních promítacích prostor (konkrétně skladech nákupního domu Tesco v centru Brna).


Star Wars kino maraton Star Wars kino maraton Star Wars kino maraton

Organizátoři podobnou událost nepořádali poprvé, takže zaslouženě sklízeli obdiv díky stylové výzdobě netradičních prostor. Obdobný obdiv si vysloužil u návštěvníků před samotným zahájením události náš Chewbacca a také rytíři Jedi. Všichni návštěvníci mohli dále ocenit welcome drink a následně také stylové občerstvení. Ti zvídavější z návštěvníků se mohli účastnit komentované prohlídky daných prostor s architektkou Evou Truncovou.

Přestože jsme dané snímky viděli už nespočetněkrát, tak jsme si díky organizátorům odnesli neopakovatelný zážitek. Moc se těšíme na budoucí spolupráci, například při maratonech dalších Star Wars trilogií!


Účastnili se:
Baretwan Blair Jared Petr Smajda
Baretwan Blair Jared Petr Smajda


ZPĚT FOTO Z AKCE