Re-opening Cinema City Olympia

Základní informace:
Datum akce: 13. červenec 2022
Město: Brno
Země: Česká Republika
Spolupráce: Cinema City

O akci:

Multiplex kino sálů v brněnském nákupním centru Olympia má dlouhou historii. První diváci mohli v Brně usednout do deseti sálů už v říjnu roku 1999, čímž se tento multiplex stal vůbec prvním kultikinem v České republice. Bylo tak zcela příhodné, že se společnost Cinema City uchopila příležitosti a po půl roce rozsáhlých rekonstrukcí se slavnostně multiplex Cinema City v brněnské Olympii opětovně otevřel návštěvníkům. Díky předchozí spolupráci během premiérových uvedení Star Wars snímků do kin, jsme ani u této události nemohli chybět.


Re-opening Cinema City Olympia Re-opening Cinema City Olympia Re-opening Cinema City Olympia

Celé odpoledne probíhalo ve slavnostním, ale přesto velmi uvolněném duchu. Pozvaní hosté z řad novinářů, filmových fanoušků, vedení kina či známých osobností se během tiskové konference mohli dozvědět o nových možnostech multiplexu a také například o speciálních formátech 4DX a Dolby Atmos (nechyběly ani komentované prohlídky v zákulisí promítacích místností a sálů). Naše světelné meče lákaly nejednoho hosta bez rozdílu věku, takže málokdo odolal možnosti se s námi vyfotografovat jak u interaktivního 4DX fotokoutku nebo v předsálí samotnému multiplexu.

Na závěr bychom chtěli poděkovat společnosti Cinema City za pozvání a už se teď moc těšíme, jaké úžasné zážitky v budoucnu nabídne Cinema City Olympia!


Účastnili se:
Blair Bossi Jared Petr Smajda
Blair Bossi Jared Petr Smajda


ZPĚT FOTO Z AKCE