KoprCon 2015

Základní informace:
Datum akce: 27. – 29. listopadu 2015
Město: Kopřivnice
Země: Česká republika
Spolupráce: KoprCon

O akci:

KoprCon si během 12 let poctivě vybojoval místo na výsluní českých akcí zaměřených na sci-fi a fantazy. Není se tak čemu divit, že během posledního listopadového víkendu, se každý správný nadšenec vydal do Kopřivnice, aby se účastnil největšího českého setkání fanoušků Star Wars. A stejně jako každý rok, ani my členové Rebel Legion – Lion Base nejsme výjimkou.

Třídenní program v Základní škole dr. Milady Horákové jsme opět obohatili hned v několika směrech. Stejně jako během minulých ročníků, jsme připravili novou verzi našeho propagačně – informačního stolku, nechyběli u společného focení fanoušků a účastnili se i dalších conových aktivit. Velmi zvláštní událostí pro nás byla propagace hry Disney Infinity 3.0 spolu s množstvím rozšiřujících tematických Star Wars figurek.


KoprCon 2015 KoprCon 2015 KoprCon 2015

V rámci přednáškových panelů jsme představili návštěvníkům povstalecké vojáky a jejich uniformy. Značná část přednášky byla věnovaná také tomu, jak málo stačí k vyrobení tohoto nenáročného, přesto výrazného kostýmu. S blížícím se datem premiéry Star Wars Epizody VII jsme přispěli přednáškami o sběratelství a také o možnostech výroby kostýmů z tohoto nadcházejícího filmu. Nechyběla také tradiční přednáška o Rebel Legion a všem, co v České republice v kostýmech „těch dobrých“ děláme.

KoprCon je synonymem kvalitní zábavy, a stejně jako i minulý rok, v ničem nás nezklamal. Právě naopak. I vzhledem k naší aktivní účasti jsme si plně užili každoroční skvělou atmosféru a nechali se bavit neméně skvělým programem.

Moc děkujeme všem organizátorům i návštěvníkům! Nemůžeme se dočkat následujícího ročníku!


Účastnili se:
Anakin323 Blair Bossi Erda Fanda Kaďous Kendra
Anakin323 Blair Bossi Erda Fanda Kaďous Kendra
Lord Jurak Lya Malakay Margh Mira Padmé Andrea Tom-mie
Lord Jurak LYA Malakay Margh Mira Padmé Andrea Tom-mie
Thales
Thales


ZPĚT FOTO Z AKCE