Letní tábor Filmánie

Základní informace:
Datum akce: 4. srpen 2012
Město: Lovětín (Batelov)
Země: Česká republika
Spolupráce: Tábor Lovětín

O akci:

V době prázdnin se členové Lion Base rozhodli vyzkoušet něco nového. Rozhodli jsme se vydat na dětský tábor, abychom táborníkům zpříjemnili den nejen svými kostýmy, ale také hrou v duchu Star Wars.


Letní tábor Filmánie Letní tábor Filmánie Letní tábor Filmánie

V táboře u Batelova, s podtitulem Filmánie, na nás čekalo 36 dětí ve věku od osmi do 14 let a jejich intruktoři a vedoucí.Nejdříve jsme dětem pustili film The Clone Wars, jen tábornice trochu protestovaly, že je to spíš pro kluky. Pak jsme nastoupili v kostýmech a řekli dětem něco o Rebel Legion, o Georgi Lucasovi a stručně jim popsali děj a postavy ze Star Wars. Holčičky navíc uznaly, že Star Wars nejsou jen pro kluky, zvláště když viděly fotografie Padmé Amidaly a princezny Leiy.Náš člen Winring připravil pro starší děti bojovou hru, kde děti sbíraly mapu, která je zavedla ke znaku Rebel Legion, mladší děti zůstaly v táboře, kde plnily úkoly – průlez Tie-stíhačkou na čas, střelba na stormtroopera, sestřelení Death Star a poznávačka postav.

Největší zájem byl samozřejmě o plastové světelné meče a nerfy, se kterými si děti hrály celé 2 hodiny, než se starší děti vrátily z náročné bojové hry.Dětem i dospělým se hra velmi líbila a nám se líbil příjemný čas, který jsme s dětmi strávili. Těšíme se na příští rok!


Účastnili se:
Blair Bossi Margh Padmé Andrea Silvara Winring
Blair Bossi Margh Padmé Andrea Silvara Winring


ZPĚT FOTO Z AKCE