Disney 100 na Zlín Film Festival

Základní informace:
Datum akce: 3. červen 2023
Město: Zlín
Země: Česká republika
Spolupráce: Albatros Media
 
O akci:

Zlín se letos stal dalším místem oslav 100. výročí společnosti Disney. Filmový festival ve Zlíně, známý také jako Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež, je prestižní událostí, která si klade za cíl představit divákům kvalitní filmovou tvorbu z celého světa. Oslavy Disney 100 skrze festivalový stánek vydavatele Albatros Media přinesly do této filmové atmosféry ještě větší kouzlo a radost.

Ve středu festivalového prostoru v sadu Komenského se nacházel stan Albatros Media, kde jsme vytvořili zónu věnovanou fenoménu Star Wars. Tento prostor nebyl jen místem pro prezentaci knižního portfolia, ale také se stal centrem fotografování a setkávání s kostýmovými postavami.Návštěvníci všech věkových kategorií oceňovali možnost se setkat s oblíbenými postavami světa Star Wars.

V rámci oslav se také objevili významní hosté. Herečka, zpěvačka a dabérka Lucie Vondráčková se zapojila do dění a projevila podporu oslavám Disney 100. Spolu s ní se na festivalu objevil také překladatel Vojtěch Kostiha, kterému je svět Disney a Star Wars velmi blízký.

Společnost Albatros Media se tak stala nedílnou součástí oslav Disney 100 a její stánek místem, kde se skutečnost setkala s magií Disneyho světa. Moc děkujeme za možnost být součástí jak této události, tak oslav Disney 100!

 
Účastnili se:
Blair Bossi FrankCZ
Blair Bossi FrankCZ

ZPĚT FOTO Z AKCE