VIP premiéra Star Wars: Mandalorian

Základní informace:
Datum akce: 1. březen 2023
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Disney Česká republika
 
O akci:

Už uplynula nějaká doba od chvíle, kdy jsme naposledy mohli na stříbrném plátně naplno ocenit rozmanitý svět George Lucase. Tudíž ddyž se místní zastoupení společnosti Disney rozhodnulo uspořádat k příležitosti uvedení 3 série seriálu Star Wars: Mandalorian na Disney+ také slavnostní VIP premiéru v kině, s nadšením jsme navázali na předchozí spolupráci a vyrazili první březnové odpoledne do multiplexu Cinema City Chodov.

VIP premiéra Star Wars: Mandalorian VIP premiéra Star Wars: Mandalorian VIP premiéra Star Wars: Mandalorian

Prostory Cinema City Chodov se ve stylu vesmírné ságy Star Wars připravily na příval pozvaných návštěvníků všech věkových kategorií. Mezi fanoušky a dalšími hosty ale nechyběly ani slavné osobnosti z kategorie influencerů. Třešničkou na pomyslném dortu byla právě přítomnost členů Rebel Legion – Lion Base a kolegů z 501st Legion – Czech Garrison v autentických kostýmech hrdinů i záporáků. Po ukončení promítání následovala krátká beseda s překladateli seriálu Vojtěchem Kostihou a Pavlem Klimešem, které doplnil český hlas samotného Dina Djarina, český herec, dabér, Martin Trnavský.

Jako v případě každé spolupráce se společností Disney-Lucasfilm, jsme opravdu hrdí, že jsme dostali tuto příležitost a mohli tímto způsobem dokázat, že i Česká republika přes svou velikost, patří mezi země, které mají ve světové Star Wars komunitě svůj velký význam.

 
Účastnili se:
Antero Potestas Black Bunik Blair Bossi dayveethe Jared Padme Andrea
Antero Potestas Black Bunik Blair Bossi dayveethe Jared Padme Andrea
Petr Ronne Smajda ThomasL Woyta94
Petr Ronne Smajda ThomasL Woyta94

ZPĚT FOTO Z AKCE