KoprCon 2014

Základní informace:
Datum akce: 28. – 30. listopadu 2014
Město: Kopřivnice
Země: Česká republika
Spolupráce: KoprCon

O akci:

Když se řekne KoprCon, tak každý správný nejenom tuzemský fanoušek Star Wars zpozorní a těší se na chvíle, kdy na konci listopadu vyrazí na největší české setkání fanoušků Star Wars. A ani my členové Rebel Legion – Lion Base nejsme výjimkou.

Během třídenního programu v Základní škole dr. Milady Horákové nás nebylo možno přehlédnout. Stejně jako během minulých ročníků jsme připravili novou verzi našeho propagačně – informačního stolku, nechyběli u společného focení fanoušků, připravili nejrůznější přednášky (o nás, o kostýmech, atd.) a účastnili se i dalších conových aktivit.


KoprCon 2014 KoprCon 2014 KoprCon 2014

Zlatý hřeb jsme ovšem odtajnili už během pátečního programu. Tím velkým překvapením, které jsme pro všechny návštěvníky připravili, byla přednáška o našich českých výrobních postupech, během které do místnosti plné zaujatých lidí nakráčeli námi vyrobení klonoví vojáci z animovaného seriálu Star Wars: The Clone Wars (a kresleného seriálu Star Wars: Clone Wars). Potlesk návštěvníků byl skvělou odměnou, za tento více než dvouletý projekt.

Stejně jako každý rok, tak i letos nás KoprCon v ničem nezklamal. Právě naopak. I vzhledem k naší aktivní účasti jsme si plně užili každoroční skvělou atmosféru a nechali se bavit neméně skvělým programem.

Velké díky organizátorům i návštěvníkům! Už teď se nemůžeme dočkat příštího ročníku!


Účastnili se:
Anakin323 Blair Bossi Erda Fanda Jekkyl Kaďous
Anakin323 Blair Bossi Erda Fanda Jekkyl Kaďous
Lya Malakay Margh Mira MorfeusX Saintes sokor3
LYA Malakay Margh Mira MorfeusX Saintes sokor3
Tom-mie
Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE