Future Gate 2023 Warm Up

Základní informace:
Datum akce: 16. září 2023
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Future Gate o.s.
 
O akci:

Letos oslaví festival sci-fi filmů Future Gate jubilejních 10 let, ale ještě předtím, než aktuální ročník festivalu naplno vypukne, dostali jsme pozvání na velmi speciální tematickou projekci ve velkém stylu!

Český fanoušek vesmíru George Lucase byl sice o velkou událost roku 1983 ochuzen, přesto nám nezbývá než věřit, že v té době zahraničními kiny otřáslo doslova hvězdné šílenství. Na stříbrná plátna dorazila Star Wars: Epizova VI – Návrat Jediů a fanoušci se mohli konečně dozvědět, jak dopadne tehdejší finální souboj mezi temnou a světlou stranou Síly. Těžko se věři tomu, že od premiéry uběhlo už 40 let, ale o to větší radost jsme měli z možnosti se připojit k českým oslavám tohoto jubilea v Kasárnách Karlín.

Future Gate 2023 Warm Up Future Gate 2023 Warm Up Future Gate 2023 Warm Up

Aby bylo možné náležitě oslavit kulatých 40 let od premiéry tohoto už legendárního filmového počinu, organizátoři Future Gate připravili skutečně bohatý program. Návštěvníci se mohli kromě členů Rebel Legion – Lion Base na místě setkat také s členy 501st Legion – Czech Garrison, účastnit Star Wars pub kvízu o skvělé ceny, vyfotit u tematických dekorací a po skončení projekce si užít after party s hudebním programem.

Kasárny Karlín nás i návštěvníky přivítaly doslova s otevřenou náručí. Velké díky všem organizátorům, pomocníkům a stejně tak i návštěvníkům. Už teď se těšíme na další spolupráci a na další tematické promítání! Děkujeme!

Účastnili se:
Blair Haplo Jared krystofvanis Silvara Woyta94
Blair Haplo Jared krystofvanis Silvara Woyta94

ZPĚT FOTO Z AKCE