Dni fantastyki 2011

Základní informace:
Datum akce: 24. – 26. červen 2011
Město: Wroclaw
Země: Polsko
Spolupráce: Eagle Base

O akci:

Naši polští přátelé z Eagle Base nás opět pozvali k sobě do Polska, tentokrát do, českým hranicím ne tak vzdálené, Wroclawi. Speciálním hostem byl fanouškovský ambasador ze společnosti Lucasfilm, Steven Sansweet, a herečka a tanečnice Femi Taylor, představitelka twi’lečky Ooly. Takže jsme neváhali a jeli se podívat jak za našimi přáteli, tak se setkat s těmito hosty/hvězdami.


Dni fantastyki 2011 Dni fantastyki 2011 Dni fantastyki 2011

Kromě tradičních povinností, jako focení s návštěvníky a zpestřování atmosféry conu, jsme se zúčastnili společné přednášky Eagle Base a Lion Outpostu spojenou s prezentací kostýmů. Zde jsme dvojjazyčně prezentovali náš outpost, polský base i Rebel Legion a naše činnosti.

Samozřejmě, že jsme absolvovali i přednášky Steva Sansweeta a Femi Taylor, nechali se s nimi vyfotit a obdrželi od nich i podpisy. Oba byli opravdu milí, zábavní a s nadšením s námi prohodili více, než jen několik slov.

Než jsme měli možnost naposledy podiskutovat se Stevem Sansweetem a předat mu za náš outpost dárek, obdarovali jsme i Eagle Base drobnou atrakcí pro děti za to, jak milí a vstřícní k nám jsou. Samozřejmě jsme jim s našimi kostýmy dělali společnost i u jejich propagačního stolečku.


Dni fantastyki 2011 Dni fantastyki 2011 Dni fantastyki 2011

Byl to příjemný, hvězdný víkend, během kterého jsme nejen úspěšně prezentovali Legii, ale užili si i spoustu zábavy a příjemných chvil.


Účastnili se:
Blair Bossi Erda LYA Padmé Silvara Tom-mie
Blair Bossi Erda LYA Padmé Silvara Tom-mie
Winring
Winring


ZPĚT FOTO Z AKCE