CO.CON 2024

Základní informace:
Datum akce: 3. únor 2024
Město: Plzeň
Země: Česká republika
Spolupráce: 501st Legion – Czech Garrison

O akci:

Na třetím ročníku festivalu sci-fi a fantasy, Co.Con 2024, nezůstali fanoušci světa Star Wars pozadu. Členové Rebel Legion – Lion Base a 501st Legion – Czech Garrison se stali nedílnou součástí akce, a to s ohromným nadšením a připraveností podělit se o svou vášeň s ostatními návštěvníky.

Společně s našimi kolegy z 501st Czech Garrison jsme vytvořili nezapomenutelnou atmosféru v rámci speciální festivalové sekci. Stánky a fotostěny přitahovaly pozornost nejen fanoušků, ale i zvědavých kolemjdoucích. Staly se tak epicentrem pro všechny, kteří chtěli nahlédnout do fascinujícího světa kostýmových skupin.


CO.CON 2024 CO.CON 2024 CO.CON 2024

Jednou z novinek našeho stánku byly vzorníky látek, které jsme použili při vytváření našich schválených kostýmů. Návštěvníci tak měli jedinečnou příležitost podívat se na detaily, které naše kostýmy přibližují k těm na stříbrném plátně.

Během prvního úronového sobotního dne jsme s nadšením sdíleli naše zážitky a dovednosti vytváření kostýmů s ostatními fanoušky. Atmosféra byla nabita energií a radostí, a my jsme byli hrdí, že můžeme být součástí takové události. Opět jsme si v praxi ověřili, že fanoušci Star Wars nejsou jen pasivní pozorovatelé, ale skvělá komunita, která aktivně přispívá k rozvoji a šíření lásky k sci-fi a fantasy.


Účastnili se:
AmperCZ Antero Potestas Blair Bossi Jared krystofvanis Saintes
AmperCZ Antero Potestas Blair Bossi Jared krystofvanis Saintes
Skibod Smajda Tomas H.
Skibod Smajda Tomas H.


ZPĚT FOTO Z AKCE