Kostýmy

Kde je možno si prohlédnout vaše kostýmy?

Nic se nevyrovná možnosti je vidět přímo na vlastní oči a rádi se setkáváme nejenom s lidmi, kteří sdílejí ve Star Wars kostýmech podobnou vášeň. Na našich webových stránkách (sekce Kontakt) nebo v online kalendáři se každý může dozvědět, kdy a kde se v blízké době v našich kostýmech objevíme.

Kromě toho, všechny kostýmy členů Lion Base si každý může prohlédnout na zahraničních stránkách.

Kde jste vzali vaše kostýmy?

Všechny naše kostýmy jsou domácí výroby, vytvořené talentovanými fanoušky, kteří svůj volný čas věnují detailnímu průzkumu a tvorbě Star Wars kostýmů filmové kvality.

Jak si pořídit kostým?

Kdokoli se může naučit vyrábět poutavé a velmi kvalitní kostýmy. Nejenom tomu, kdo má zájem se přidat do našich řad, ochotně nabízíme pomoc.

Jako první krok doporučujeme se registrovat na našem diskusním fóru, kde jsou volně přístupné návody, rady, tipy a triky k nejrůznějším Star Wars kostýmům.

Nevím, jaký kostým si vybrat, poradíte mi?

Samozřejmě! Svět Star Wars nabízí celou paletu mužských i ženských kostýmů. Můžete se inspirovat filmy, knihami, našimi výtvory nebo si sami vyhledávat obrázky s tématikou Star Wars. Pokud si nejste jisti, poradíme vám s výběrem na základě vašich požadavků na praktičnost, zdobnost, materiál, finanční náročnost apod. Stačí nás vyhledat osobně na některé akci, napsat e-mail nebo zprávu do diskusního fóra.

Jaké jsou požadavky na kostým filmové kvality?

Kostýmem filmové kvality se myslí takový kostým, který je téměř k nerozeznání od kostýmů, které se objevily ve filmech a nebo v licencovaných předlohách (obálky knih, hry, comicsy, figurky, atd.).

O tom, který kostým této definici odpovídá či neodpovídá, rozhoduje tzv. LCJ (Legion Costume Judge) na základně sepsaných minimálních požadavků. Požadavky na jednotlivé druhy kostýmů (tzv. standardy) najdete v původním anglickém znění na zahraničních stránkách, českou verzi pak na našem diskusním fóru.

Kolik stojí pořízení kostýmu?

Ceny se pohybují od několika set až po tisíce korun. Záleží na konkrétním kostýmu a vaší šikovnosti. Kostým ušitý a vyrobený doma vás vyjde levněji, ale pokud nejste zruční, máme kontakty i na švadleny, výrobce doplňků, výrobce zbrojí atd.

Jak od vás zapůjčit kostým?

Je nám líto, ale své kostýmy nepůjčujeme. Každý z kostýmů je vytvořen přímo na míru svému majiteli, který do něj vložil nemalé úsilí a čas při jeho výrobě.

Jak od vás zakoupit kostým?

Je nám líto, ale žádný z našich kostýmů není na prodej pro širokou veřejnost. Rebel Legion jako taková vzhledem k ujednání se společností Lucasfilm neposkytuje hotové Star Wars kostýmy k prodeji.


Zpět