VIP premiéra Star Wars: Ahsoka

Základní informace:
Datum akce: 23. srpen 2023
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Disney Česká republika
 
O akci:

Když jsme v březnu tohoto roku opouštěli sál po slavnostní VIP premiéře třetí série seriálu Mandalorian, v skrytu duše jsme doufali, že taková událost v našich končinách nebyla zároveň poslední. Nemusíme snad ani dodávat, že když se místní zastoupení společnosti Disney rozhodnulo uspořádat k příležitosti uvedení seriálu Star Wars: Ahsoka na Disney+ také slavnostní VIP premiéru v kině, s nadšením jsme přivítali pozvání a vyrazili do multiplexu Cinema City Chodov.

VIP premiéra Star Wars: Ahsoka VIP premiéra Star Wars: Ahsoka VIP premiéra Star Wars: Ahsoka

Prostory Cinema City Chodov se ve stylu vesmírné ságy Star Wars připravily na příval pozvaných návštěvníků všech věkových kategorií. Mezi fanoušky a dalšími hosty ale nechyběly ani slavné osobnosti z kategorie influencerů. Třešničkou na pomyslném dortu byla právě přítomnost členů Rebel Legion – Lion Base a kolegů z 501st Legion – Czech Garrison v autentických kostýmech hrdinů i záporáků. O nejvíce pozornosti se zasloužili u tematické foto stěny droidi Chopper, R2-D2 a také samotná Ahsoka Tano. Po ukončení promítání měli návštěvníci nejenom možnost diskutovat o svých dojmech, ale také si domů odnést exkluzivní plakát se symbolikou droidů, vytvořený pouze pro Českou republiku.

Jako v případě každé spolupráce se společností Disney-Lucasfilm, jsme opravdu hrdí, že jsme dostali tuto příležitost a mohli tímto způsobem dokázat, že i Česká republika přes svou velikost, patří mezi země, které mají ve světové Star Wars komunitě svůj velký význam.

 
Účastnili se:
AmperCZ Antero Potestas Blair Bossi Haplo krystofvanis Petr
AmperCZ Antero Potestas Blair Bossi Haplo krystofvanis Petr
Silvara Tomas H. winring Woyta94
Silvara Tomas H. winring Woyta94

ZPĚT FOTO Z AKCE