VIP před-premiéra Star Wars: Akolytka

Základní informace:
Datum akce: 24. červen 2024
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Disney Česká republika
 
O akci:

Úžasného světa George Lucase není v kině nikdy dost. Tudíž když se místní zastoupení společnosti Disney rozhodnulo uspořádat k příležitosti uvedení nového seriálu Star Wars: Akolytka na Disney+ také slavnostní VIP před-premiéru v kině, s nadšením jsme potvrdili pozvání společnosti Lucasfilm na tuto jedinečnou událost. Jedinečnost této události byla také v tom, že to bylo historicky poprvé, kdy jsme se dočkali speciálního promítání o téměř týden a půl před samotným uvedením na Disney+, čemuž také odpovídaly restrikce a omezení společnosti Lucasfilm.

VIP před-premiéra Star Wars: Akolytka VIP před-premiéra Star Wars: Akolytka VIP před-premiéra Star Wars: Akolytka

Prostory Cinema City Chodov se ve stylu vesmírné ságy Star Wars připravily na příval pozvaných návštěvníků všech věkových kategorií. Mezi fanoušky a dalšími hosty ale nechyběly ani slavné osobnosti z kategorie influencerů. Třešničkou na pomyslném dortu byla právě přítomnost členů Rebel Legion – Lion Base v autentických kostýmech hrdinů vesmírné ságy. O nejvíce pozornosti se zasloužila skupina rytířů a mistrů Jedi u tematické foto stěny. Po ukončení promítání měli návštěvníci nejenom možnost diskutovat o svých dojmech, ale také si domů odnést exkluzivní česky lokalizované plakáty a také i knihy Albatros Media z období vrcholné Republiky.

Jako v případě každé spolupráce se společností Disney-Lucasfilm, jsme opravdu hrdí, že jsme dostali tuto příležitost a mohli tímto způsobem dokázat, že i Česká republika přes svou velikost, patří mezi země, které mají ve světové Star Wars komunitě svůj velký význam.

 
Účastnili se:
Blair Bossi dayveethe krystofvanis Margh Saintes Silvara
Blair Bossi dayveethe krystofvanis Margh Saintes Silvara
Skibod Smajda winring Woyta94
Skibod Smajda winring Woyta94

ZPĚT FOTO Z AKCE