Veletrh For Games 2018

Základní informace:
Datum akce: 27. říjen 2018
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Future Gate

O akci:

Konec měsíce října patří v Praze již tradičně veletrhům s předponou For jako For Games, For Toys, For Babies a Model Hobby. Největší mediální kampaň obestírá právě veletrh For Games, který se zaměřuje na herní konzole, PC, hardware a v neposlední řadě má zde silné zastoupení také cosplay komunita. Tento veletrh spojuje vše předchozí do jedinečného expa, kde se setkává odborná i laická veřejnost, aby se společně účastnili rozsáhlého zábavného programu. Takže když jsme od našich kolegů z Future Gate obdrželi pozvání k účasti na této akci, nebylo nad čím váhat.Hlavním středobodem námi okupované výstavní plochy byla fotostěna základny Odboje na D’Qaru s dvojicí astromechanických droidů BB-8 a BB-9E. Toto vše bylo doplněno o propagační stolek a výstavu propriet, konkrétně přilby klonových vojáků, přilby povstaleckých pilotů, blastery Hana Sola, atd.

Kromě pořízení fotografií s našimi členy v kostýmech, se návštěvníci našich prostor mohli dozvědět informace o Rebel Legion, Lion Base, výrobě kostýmů a všem co s těmito tématy souvisí.

Ještě jednou patří velké díky kolegům z neziskového sci-fi festivalu Future Gate a všem sobotním návštěvníkům za krásně prožitý den a těšíme se na viděnou zase napřesrok!


Účastnili se:
Blair Bossi Dayveethe Saintes Yokite
Blair Bossi Dayveethe Saintes Yokite


ZPĚT FOTO Z AKCE