Tábor pediatrické kliniky FN Motol

Základní informace:
Datum akce: 13. červen 2016
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Pediatrické oddělení FN Motol, Hasbro

O akci:

Ač příjemně znaveni víkendovými radovánkami z již pátého ročníku Sci-fi dne ve vídeňském Prateru, vydali se členové The Rebel Legion – Lion Base již v pondělí na další misi. Tentokrát však nikoli užívat zábavy, ale stát se jejím zdrojem. Navštívili jsme totiž děti na příměstském táboře Pediatrické kliniky Fakultní nemocnice v Motole.

Do autokempu Valek jsme dorazili po menší zajížďce a rovnou se jali připravovat. K dispozici jsme dostali velký altán se stoly a jeho okolí. Více než dostatek místa pro aktivity, které jsme si pro všechny přítomné děti i dospělé přichystali.


Tábor pediatrické kliniky FN Motol Tábor pediatrické kliniky FN Motol Tábor pediatrické kliniky FN Motol

V průběhu následující hodiny a půl se dvacet dlouhodobě nemocných dětí prostřídalo na výcviku rytířů Jedi, kreativním koutku vedeném Rey a fotokoutku, kde se děti mohly nechat zvěčnit v maskách, helmách, s meči a blastery, které jsme za tím účelem přivezli.

Počasí, které nám zezačátku přálo, sice ke konci naší návštěvy spustilo spršku, ale ani ta dětem nebránila v boji se světelnými meči či v pózování v maskách. Díky štědrosti společnosti Hasbro jsme na závěr každého odměnili malým dárkem a předali zástupkyni pediatrického oddělení pozornost pro ostatní děti, které se tábora účastnit nemohly.

Tímto děkujeme paní Kozlík-Skaličkové za spolupráci a za možnost dělat to, co nás baví a dělá radost druhým. Těšíme se opět brzy na viděnou!


Účastnili se:
Anakin323 Jayne Kaďous
Anakin323 Jayne Kaďous


ZPĚT FOTO Z AKCE