Star Wars IV In Concert

Základní informace:
Datum akce: 15. říjen 2018
Město: Praha
Země: Česká Republika
Spolupráce: JVS Group

O akci:

Je to už více než 40 let, kdy snímek Star Wars změnil budoucnost filmového průmyslu. Toto stěžejní dílo George Lucase představilo přelomovou podívanou jak z hlediska trikových efektů a celkové výpravy, tak z hlediska i samotného hudebního doprovodu. Za tu získal skladatel John Williams cenu Oscar, Zlatý Globus, cenu Bafta i Grammy. Stal se tak jedním z nejúspěšnějších filmových hudebních skladatelů všech dob.

Doposud jsme jen tiše záviděli našim kolegům z Rebel Legion v zahraničí, kteří měli možnost již navštívit sérii těchto koncertů v nejrůznějších koutech zeměkoule, ale vše se změnilo ve chvíli, kdy jsme se dozvěděli, že Star Wars: A New Hope In Concert se premiérově chystá také do České republiky a organizátoři mají zájem o naše zapojení k této světové tour.


Star Wars IV In Concert Star Wars IV In Concert Star Wars IV In Concert

V daný den, ještě než se na velkoplošném plátně objevily první záběry filmu a Filharmonici města Prahy uchopili své nástroje aby promítání doprovodili naživo hudebním doprovodem, jsme u vstupů vítali překvapené návštěvníky, kteří neváhali ani vteřinu a pořizovali si fotky s ikonickými postavami Star Wars ságy. Nejvíce pozornosti nebudily pouze konkrétní postavy jako Rey, Leia, Luke Skywalker, ale také i obecné postavy jako rytíři Jedi, tuskeni a povstalečtí vojáci.

Mnohokrát tímto děkujeme všem návštěvníkům a stejně tak organizátorů ze strany JVS group za jedinečnou příležitost obohatit tuto událost! Už teď se těšíme na další plánované koncerty!


Účastnili se:
Blackhenry Blair Bossi Dayveethe Haplo Kaďous Linnwen
Blackhenry Blair Bossi Dayveethe Haplo Kaďous Linnwen
Margh Padme Andrea Petr Saintes Silvara Stormtrooper_rebel Svita
Margh Padme Andrea Petr Saintes Silvara Stormtrooper_rebel Svita
Yokite
Yokite


ZPĚT FOTO Z AKCE