Svět knihy 2015

Základní informace:
Datum akce: 16. květen 2014
Město: Praha
Země: Česká Republika
Spolupráce: Fantom Print

O akci:

Stejně jako minulý rok, jsme i letos přijali pozvánku od nakladatelství Fantom Print k účasti na největším českém knižním veletrhu Svět knihy. Sobota 16. května 2015 se tedy v pražském výstavišti v Holešovicích nesla ve znamení Sci-Fi.

Hojnost návštěvníků místy způsobovala, že se naši členové nacházeli v obležení fotoaparátů, což nás velmi těšilo. A my měli zase příležitost setkat se s takovými osobnostmi české literatury jako je například Adolf Born.

Svět knihy 2015 Svět knihy 2015 Svět knihy 2015

Knižních titulů snad ve všech jazycích světa a všech žánrů bylo na místě k vidění nepočítaně. Nás samozřejmě nejvíce lákaly fantasy a scifi, komiksy a mangy. Ovšem každý ať by měl vkus jakýkoli, našel by si tehdy v Holešovicích něco pro sebe. Ne náhodou jsme také odcházeli obtěžkáni taškami s nově nabytou četbou.

Svět knihy je a zcela jistě na dlouhou dobu i bude Mekkou každého čtenáře, jakými jsou i členové Rebel Legion – Lion Base, a proto děkujeme nakladatelství Fantom Print za pozvání, občerstvení a péči, již nám věnovali a věříme, že se za rok na stejném místě znovu setkáme.


Účastnili se:
Blair Darthie Kaďous Padme Andrea Yokite
Blair Darthie Kaďous Padme Andrea Yokite


ZPĚT FOTO Z AKCE