Star Wars v Europarku

Základní informace:
Datum akce: 23. leden, 20. únor 2016
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Disney, Europark

O akci:

Obchodní centrum Europark Štěrboholy se honosí mnoha klady. Nedávno mezi ně přibyla možnost zabruslit si přímo uvnitř nákupního centra na ledové ploše. Jeho slavnostní otevření proběhlo 23. ledna 2016 a tématem byl vesmír. Protože k vesmíru neodmyslitelně patří i Star Wars, byli jsme v rámci spolupráce se společností Disney osloveni, zda bychom nechtěli svými kostýmy doplnit atmosféru slavnosti a my souhlasili. Bodejť by ne, když se jednalo o akci pro děti.


Star Wars v Europarku Star Wars v Europarku Star Wars v Europarku

Celá slavnost byla zahájena průvodem po obchodním domě v doprovodu směsi vesmírně oděných účinkujících. V našem doprovodu následně slavné osobnosti z řad herců či moderátorů společně se svými dětmi přestřihly symbolickou pásku na ledové ploše a otevřely ho tím veřejnosti. Celé odpoledne se pak neslo ve znamení her a soutěží na ledu a focení v zátiší s vesmírnou lodí. Profesionální fotografové měli plné ruce práce, aby stačili pořizovat a tisknout snímky návštěvníků s našimi členy. Celý den se nesl ve znamení zábavy pro celou rodinu.


Star Wars v Europarku Star Wars v Europarku Star Wars v Europarku

20. února 2016 jsme se na ledovou plochu vrátili opět, tentokrát na Vesmírný karneval na ledové ploše spojený se slosováním cen věrnostního programu. Účast byla snad ještě větší než poprvé a vy tak měli možnost přinést ještě více radosti. ve 14:00 jsme zahájili program demonstrací výcviku rytířů jedi na ledových planetách a předvedli krátký souboj se světelnými meči. Pak jsme otevřeli malou školičku jediů, kde jsme malé i velké děti (a i několik dospělých) provedli základy techniky boje světelným mečem. Školička měla takový úspěch, že zatímco probíhal výcvik jedné šestičlenné skupinky dětí, již se chystaly i dvě další. Po celou dobu programu se s námi bylo také možné vyfotit ve fotokoutku či po skončení jednotlivých minivýcviků. Odpoledne to bylo vyčerpávající, leč naplněné radostí, neboť děti byly nadšené a mnoho z nich přišlo dokonce ve vlastním kostýmu či vybaveno vlastním světelným mečem.

Tímto bychom rádi poděkovali společnosti Disney a vedení Europark Shopping Center Praha za pozvání a věříme, že po tomto úspěchu se opět brzy uvidíme při nějaké další příležitosti!


Účastnili se:
Anakin323 Bossi Jayne Kaďous Margh Mira Padmé Andrea
Anakin323 Bossi Jayne Kaďous Margh Mira Padmé Andrea
Silvara Winring
Silvara Winring


ZPĚT FOTO Z AKCE