Star Wars na Evropě 2

Základní informace:
Datum akce: 16. prosinec 2015
Město: Praha
Země: Česká Republika
Spolupráce: Evropa 2

O akci:

S tajemnou kampaní vedenou kolem uvedení filmu Star Wars Epizoda VII Síla se probouzí, projevili neskutečný zájem o Star Wars nejenom fanouškové, ale také široká veřejnost společně s médii. Jelikož se jedním z hlavních mediálních partnerů uvedení výše zmíněného snímku stala přední rozhlasová stanice, Evropa 2, nezaváhali jsme ani vteřinu. Výsledkem bylo pozvání do samotného vysílání, věnovaného jak jinak, než Star Wars.

Během příprav ve studiu přecházejících vysílání Odpolední show Evropy 2, jsme moderátory vybavili a částečně oblékli jak jinak, než do Star Wars kostýmů. Z Tomáše Zástěry se rázem stal slovutný Han Solo, Jindra Ekl propadnul Impériu jako imperiální důstojník a Zorka Hejdová si podmanila všechny přítomné šarmem princezny Leii. Společně s dvojicí klonových vojáků, pilotky X-wingu a bithského hudebníka už nic nebránilo začátku živého vysílání.


Star Wars na Evropě 2 Star Wars na Evropě 2 Star Wars na Evropě 2

V živých vstupech se mluvilo opravdu o všem se Star Wars spojeným. Diskuze se samozřejmě nejvíce točila kolem nového filmu, ale měli jsme také možnost mluvit o tom, jaké je to být českými fanoušky Star Wars. V rámci speciálních bonusů jsme také natočili s moderátory několik krátkých skečů, které následně provázely vysílání v den premiéry.

Moc děkujeme jak moderátorům, tak všem ostatním z Evropy 2, podílejících se na vysílání. Doufáme, že během příštího roku budeme mít možnost spolupráci zopakovat při uvedení snímku Rogue One: Star Wars Story.


Účastnili se:
Bossi Kaďous Margh Mira
Bossi Kaďous Margh Mira


ZPĚT FOTO Z AKCE