Star Wars Film Talks

Základní informace:
Datum akce: 21. prosinec 2016
Město: Praha
Země: Česká Republika
Spolupráce: ELAI

O akci:

European Leadership & Academic Institute (ELAI) vytváří netradiční prostor pro předávání vědomostí a zkušeností v podnikání a realizuje projekty na podporu vzdělávání, inovací a start-upů. Právě zde, v institutu ELAI se konala Film Talks: Star Wars – Síla se probouzí, neformální beseda o nadcházejícím filmu vedená zkušenými řečníky a znalci z oboru.

Příkladem může být filmový recenzent, překladatel, publicista František Fuka, spisovatel Stanislav Komárek, filmový recenzent Kamil Fila či šéfredaktor Czech Star Wars Universe Pavel Klimeš. The Rebel Legion – Lion Base byla k projektu přizvána, takže jsme neváhali a vyslali princeznu Leiu doprovázenou dvěma povstaleckými vojáky, aby nás při konferenci zastupovali.


Star Wars Film Talks Star Wars Film Talks Star Wars Film Talks

Na místě jsme ochotně zakusili mátové sušenky ve tvaru mistra Yody či Dartha Vadera plné temné strany a zpestřili jsme program focením s účinkujícími a návštěvníky.

Sál ArtGen OfficeGallery byl toho večera plný, takže rezervace předem byla zcela na místě. Po skončení diskuse jsme ještě chvíli setrvali, fotili se s hosty a BB-8 (který mezi námi kličkoval) a s díky za pozvání se navrátili do své galaxie. Tímto děkujeme za pozvání panu Sedláčkovi z ELAI a těšíme se, že třeba během premiéry Star Wars: Rogue One se v prostorách ArtGen OfficeGallery opět shledáme.


Účastnili se:
Kaďous Padmé Andrea Thales
Kaďous Padmé Andrea Thales


ZPĚT FOTO Z AKCE