Star Wars Den 2023 v LEGO Store Praha

Základní informace:
Datum akce: 4. květen 2023
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: LEGO Česká republika
 
O akci:

4. květen se neodmyslitelně zapsal mezi fanoušky Star Wars jako každoroční oslava tohoto fenoménu. Celá tato tradice vznikla poměrně nevinně a to skrze slovní hříčku „May The 4th Be With You”, kde „4th” (čtvrtého) nahrazuje „Force” (tedy Síla). Společnost LEGO, která patří mezi naše dlouhodobé partnery a sponzory se k těmto oslavám také připojuje skrze uvedení nových stavebnic, výhodnými akcemi a speciálními dárky. Byli jsme proto moc poctěni, že jsme poprvé měli možnost oslavit 4. květen v oficiálním českém LEGO Store v nákupním centru Westfield Chodov v Praze.

Star Wars Den 2023 v LEGO Store Praha Star Wars Den 2023 v LEGO Store Praha Star Wars Den 2023 v LEGO Store Praha

S kolegy z 501st Legion – Czech Garrison jsme v tento speciální den dotvářeli už tak unikátní Star Wars atmosféru v LEGO Store v Praze. Téměř nikdo z návštěvníků nedokázal odolat možnosti si udělat společně foto jak s rytíři Jedi, piloty X-wingu a nebo také klonovým vojákem. Speciálně děti nadšeně reagovaly na přítomnost Rey. Všichni nadšeně pózovali také u LEGO stavebnic – rytíři Jedi se stavebnicemi Obi-Wana Kenobiho, klonový voják se stavebnicemi helem klonových vojáků a v neposlední řadě piloti X-wingů s brusu novou stavebnicí X-wingu z řady Ultimate collector Series. V pozdějších hodinách se členové kostýmových organizací vrhnuli na kostičky a společně s dětmi tvořili své vlastní variace na dopravní prostředky ze světa Star Wars.

Ani jsme se nenadáli a Star Wars Den 2023 v LEGO Store Praha skončil. Chceme tímto moc poděkovat společnosti LEGO Česká republika, speciálně také za LEGO stavebnice, které poslouží na charitativní účely v rámci našich návštěv v dětských nemocnicích. Děkujeme a moc se těšíme na budoucí spolupráci!

 
Účastnili se:
Blair Jared krystofvanis Saintes Silvara Smajda Winring
Blair Jared krystofvanis Saintes Silvara Smajda Winring
Woyta94
Woyta94

ZPĚT FOTO Z AKCE