Star Wars A Musical Show

Základní informace:
Datum akce: 22. prosinec 2015
Město: Praha
Země: Česká Republika
Spolupráce: Film Music Prague

O akci:

Star Wars: A Musical Show. Tak se jmenovalo představení konané v pražském Rudolfinu a organizované pod hlavičkou festivalu Film Music Prague. Organizátoři festivalu Film Music Prague se snaží představit nejenom českému publiku kvalitní hollywoodskou filmovou hudbu a atraktivní hosty (v minulosti se účastnili např. skladatelé jako Harry Gregson-Williams, Rachel Portman a Patrick Doyle). Festival také podporuje výzkum rakoviny českými vědci a dětem z dětských domovů poskytuje možnost zdarma navštívit dané koncerty.

Pod názvem Star Wars: A Musical Show se skrýval jedinečný projekt spojující hudbu ze Star Wars s laserovou projekcí přímo v hlavním sálu. Není divu, že bylo vyprodáno a prostory Rudolfina se hemžily fanoušky filmů i hudby dlouho před začátkem.


100 let kina Beroun 100 let kina Beroun 100 let kina Beroun

The Rebel Legion – Lion base však byla v hojném počtu připravena a naši členové v kostýmech ochotně pózovali s každým, kdo o to požádal. A že jich bylo! Sérii focení přerušil až signál, že se blíží začátek kulturního představení.

Zážitek to byl skutečně intenzívní. Přestávka s sebou nesla další vlnu focení a pózování zakončenou teprve třetím zvoněním. Děkujeme za pozvání na tuto událost, koncerty živé hudby jsou vždy skvělé a lidé, kteří na ně chodí rovněž. Jsme rádi, že jsme mohli přispět svou troškou k tomu, aby byl onen večer takový, jaký byl a těšíme se, že další podobné budou brzy následovat!


Účastnili se:
Amik Anakin323 Haplo Kaďous Padmé Andrea Silvara Thales
Amik Anakin323 Haplo Kaďous Padmé Andrea Silvara Thales
Wiring Yokite
Winring Yokie


ZPĚT FOTO Z AKCE