Slavnosti 740 let Sedlece

Základní informace:
Datum akce: 13. červenec 2013
Město: Sedlec – Praha východ
Země: Česká republika
Spolupráce: Obec Sedlec

O akci:

V první polovině měsíce července se zástupci obce v Sedleci (v lokalitě Praha-Východ) rozhodli ve velkém stylu uspořádat oslavu k 740 letému výročí od první zmínky této obce v dochovaných písemnostech. Jelikož každá další akce v novém prostředí je pro členy Rebel Legion – Lion Base výzvou, tak jsme pozvání na tuto slavnostní událost nadšeně přijali.


Slavnosti 740 let Sedlece Slavnosti 740 let Sedlece Slavnosti 740 let Sedlece

Plocha poskytnutá organizátory pro aktivity Rebel Legion – Lion Base nebyla jedinou, kterou ten den mohli návštěvníci navštívit. Kromě tradičních aktivit ve formě kolotočů, skákacích hradů, pouťové střelnice byli během akce rozhodně nepřehlédnutelní členové uměleckého kovářství Hefaistos, kteří si pro všechny přítomné připravili nejednu vzrušující chvíli. Nutno dodat, že ve volných chvílích jsme i my jakožto „běžní“ návštěvníci měli možnost na vlastní kůži okusit pouťové veselí.

Kromě klasického propagačního stánku a nepřehlédnutelné foto stěny jsme si pro návštěvníky všech věkových kategorií připravili jednoduché hříčky a aktivity, ke kterým je motivovala nejenom odměna ve formě drobných sladkostí. Děti i dospěli si tak mohli zaházet na stíhačku TIE, poznávat nejrůznější Star Wars postavy a v případě těch mladších se uchýlit do našeho stanu, kde pro ně byly připraveny stoly a množství tematických omalovánek.


Slavnosti 740 let Sedlece Slavnosti 740 let Sedlece Slavnosti 740 let Sedlece

Nejenom členové Rebel Legion – Lion Base rádi pomohou kde můžou. Jsme hrdí, že do této kategorie se řadí i zástupci obce Sedlec, kteří naším jménem přispěli 3 000 kč na účet občanského sdružení Toulavé Tlapky, které má za cíl pomáhat opuštěným a týraným zvířatům, především kočkám a psům. Děkujeme že i s námi pomáháte a budeme se těšit na další akci!


Účastnili se:
¨
Blair Haplo Kaďous MarghPadme Andrea Saintes Silvara
Blair Haplo Kaďous Margh Padme Andrea Saintes Silvara
Winring
Winring


ZPĚT FOTO Z AKCE