ProDítě 2015

Základní informace:
Datum akce: 7. března 2015
Město: Brno
Země: Česká republika
Spolupráce: Disney, Veletrhy Brno

O akci:

Organizátoři letošního ročníku veletrhu potřeb pro děti, ProDítě 2015, připravili pro všechny návštěvníky mnoho novinek. Jednou z těch největších byla možnost se podívat na klasické pohádky společnosti Disney v improvizovaném Disney kině. Kromě příhod slavného myšáka Mickeyho, Minnie, kačera Donalda se děti v Disney kině dočkali také příběhů ze světa Star Wars v podobě seriálu Star Wars: Povstalci. A tam, kde jsou povstalci, tam kostýmovaní členové Rebel Legion – Lion Base chybět prostě nesmí!

V rámci doprovodného programu jsme na pódiu připravili pro děti krátké představení. Nejprve došlo na představování postav, kde nás překvapilo množství dětí opravdu znalých světa Star Wars. Bez sebemenšího problému totiž poznaly všechny přítomné kostýmované postavy.


ProDítě 2015 ProDítě 2015 ProDítě 2015

Následně pod vedením mistra Jediho, si děti vyzkoušely, jaké je to zacházet se světelným mečem. Na samotný závěr představení byli děti, které se účastnili krátkého výcviku, pasování na rytíře Jedi. Pro velký úspěch a množství nadějných padawanů jsme ještě další skupině dětí splnili jejich sen a naučili je zacházet se světelným mečem.

Zbytek času jsme na veletrhu strávili jak mezi návštěvníky, tak u tematické Star Wars foto stěny. Jsme vždy moc rádi, když můžeme přispět k většímu zájmu a celkovému povědomí o světě Star Was. Už teď se těším na příští ročník a úsměvy dětí a stejně tak rodičů.


Účastnili se:
Bossi Fanda Kendra Lya Mira Tom-mie
Bossi Fanda Kendra Lya Mira Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE