Sciencefiction Day Prater 2012

Základní informace:
Datum akce: 9. červen 2012
Město: Vídeň
Země: Rakousko
Spolupráce: Prater, Alpine Outpost Austria, Austrian Garrison, Hungarian Outpost

O akci:

Stejně jako minulý rok, i letos se na začátku června konal ve Vídni, v zábavním parku Prater, již téměř tradiční Sciencefiction Day. Letošní ročník byl pro nás o to významnější, jelikož jsme na tuto akci pořádanou Praterem a Star Wars kostýmovými organizacemi (Rebel Legion, 501st) dostali pozvání od nově vzniklého rakouského zastoupení Rebel Legion – Alpine Outpostu.


Sciencefiction Day Prater 2012 Sciencefiction Day Prater 2012 Sciencefiction Day Prater 2012

Lákadlem pro členy Lion Base nebylo jen setkání s našimi rakouskými, italskými, maďarskými a slovenskými přáteli, ale také přiležitost přiložit ruku k dílu a podpořit místní zastoupení nadnárodní charitativní organizace „Make-A-Wish Foundation“, která se zaměřuje na nemocné děti (během dne se vybralo 570 €).

Program dne, skládající se z několika pochodů Praterem a šermířských vystoupení, nenarušilo ani několik přeháněk. Členové kostýmových organizací tak snadno získali pozornost 15 000 návštěvníků a několika televizních stanic.

Závěr dne jsme trávili utužováním vztahů se členy obou legií a na vlastní kůži okusili i několik z mnoha atrakcí, kterými je zábavní park Prater tak proslulý.


Sciencefiction Day Prater 2012 Sciencefiction Day Prater 2012 Sciencefiction Day Prater 2012

Jsme hrdi, že jsme se mohli této akce s širokým mezinárodním zastoupením účastnit a přispět nejenom k dobré věci, ale také k užší spolupráci Rebel Legion ve střední Evropě.


Účastnili se:
Blair Bossi Kendra Kouba LYA MorfeusX Padme Andrea
Blair Bossi Kendra Kouba LYA MorfeusX Padme Andrea
Saintes Silvara Tom-mie Winring
Saintes Silvara Tom-mie Winring


ZPĚT FOTO Z AKCE