PragoFFest 2019

Základní informace:
Datum akce: 2. únor 2019
Město: Praha
Země: Česká Republika
Spolupráce: SFK Avalon o.s.

O akci:

Po názvem PragoFFest se donedávna skrýval jeden z největších českých festivalů pop kultury s pestrou směsicí zábavy pro fanoušky všech možných žánrů a fenoménů. Ostatně i letošní, poslední ročník, dostál své pověsti a dokázal oslovit nejenom množství návštěvníků, ale také i fanoušků z řad Rebel Legion.

Stejně jako během minulých ročníků, ani tento v ničem nezaostal. Programové linie probíhaly paralelně ve všech patrech a učebnách. Pestrost workshopů, přednášek, projekcí, soutěží způsobila, že i letos PragoFFest tzv. praskal ve švech.

PragoFFest 2019 PragoFFest 2019

Kromě přednášky o naší činnosti v rámci Cosplay linie jsme si pro návštěvníky připravili informační stánek společně se Star Wars foto stěnou u které nechyběli droidové BB-8 a BB-9E. Jako novinku jsme představili servisního droida série BB.

Další novinkou, nebo spíše historickou událostí, bylo to, že se k nám poprvé na našem území připojili kromě kolegovů z Rebel Legion – Eagle Base (Rebel Legion jednotka sloužící v Polsku), také kolegové z Rebel Legion – Alpine Base (Rebel Legion jednotka sloužící v Rakousku) a Rebel Legion – German Base Yavin (Rebel Legion jednotka sloužící v Německu). Návštěvníci se tak mohli na vlastní oči se přesvědčit, že Rebel Legion je skutečně světová organizace, v níž však panují přátelské vztahy a i přes velkou vzdálenost se členové navštěvují.

Na závěr se patří velké poděkování našim přátelům ze sousedských jednotek, všem návštěvníkům a stejně tak organizátorům. DÍKY! PragoFFest je mrtev, ať žije Comic-Con Prague!


Účastnili se:
AdraxLord Anakin323 Black Bunik Blair Bossi dayveethe FrankCZ
AdraxLord Anakin323 Black Bunik Blair Bossi dayveethe FrankCZ
Haplo Jakub Wedge Berger Jared Kadous Kedra Mira Petr
Haplo Jakub Wedge Berger Jared Kaďous Kendra Mira Petr
Silvara Winring Yokite
Silvara Winring Yokite


ZPĚT FOTO Z AKCE