PragoFFest 2015

Základní informace:
Datum akce: 31. leden 2015
Město: Praha
Země: Česká Republika
Spolupráce: SFK Avalon o.s.

O akci:

PragoFFest stejně jako Festival Fantazie je jedna z akcí s největším výskytem členů Rebel Legion – Lion Base. Nejinak tomu bylo i na PragoFFestu 2015 v sobotu posledního ledna. Modrá škola v Praze – Hájích po roce ožila pestrostí programu.

Četné linie probíhaly paralelně ve všech patrech a učebnách. Pestrost workshopů, přednášek, projekcí, soutěží způsobila, že letos opět PragoFFest překročil kapacity školy a vstup musel být na několik hodin omezen.

Členové Lion Base naštěstí těmto restrikcím nepodléhali, takže jsme se sešli ve věru hojném počtu. O to hojnějším, že na naše pozvání dorazilo i několik členů naší spřátelené Base až z Polska.

PragoFFest 2015 PragoFFest 2015 PragoFFest 2015

Členové Rebel Legion – Eagle Base pak spolu s námi nabídli účastníkům možnost vyfotit se u naší fotostěny nebo si zkrátka jen tak popovídat o nás, činnosti Rebel Legion a na vlastní oči se přesvědčit, že Rebel Legion je skutečně světová organizace, v níž však panují přátelské vztahy a i přes velkou vzdálenost se členové navštěvují.

K bohatému programu PragoFFestu jsme samozřejmě přispěli nemalou měrou i my. Tradiční přednášky o tom, kdo jsme doplnila přednáška o výrobě kostýmů, postupech a materiálech nebo workshop pro zájemce o Aurebesh – písmo ze světa Star Wars.

Celý den utekl jako voda a my se museli rozloučit jak s přáteli z Eagle Base, tak s PragoFFestem. Tak zase za rok se budeme těšit opět na viděnou a milým organizátorům tísíceré díky za pozvání.


Účastnili se:
Anakin323 Blackhenry Blair Bossi Erda Haplo Kadous
Anakin323 Blackhenry Blair Bossi Erda Haplo Kaďous
Margh Mira Padme Andrea Saintes Sammael Sokor3 Tom-mie
Margh Mira Padme Andrea Saintes Sammael Sokor3 Tom-mie
Yokite
Yokite


ZPĚT FOTO Z AKCE