PragoFFest 2011

Základní informace:
Datum akce: 4. -. 6. únor 2011
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Festival fantazie, Czech Outpost

O akci:

O víkendu 4. – 6. 2. 2010 se členové Lion Outpostu zúčastnili další z mnoha conových akcí, které zpestřují svými aktivitami a kostýmy – PragoFFestu. Tato akce patří do série Festivalů fantazie, které jsou tradičně organizátorsky dobře zvládnuté a poskytují nám skvělé zázemí a zábavnou atmosféru. Takže jsme se s radostí zúčastnili a nelitovali jsme.

Naše členy bylo možno vidět na chodbách Modré školy v Praze, kde se akce konala, již od pátku. Prezentovali několik nových kostýmů, některé ještě ne zcela dokončené, a mnozí během dne vystřídali i několik přestrojení. Dokonce i budoucí členové ozvláštnili akci svou přítomností v převlecích. Zejména dokončovaný Chewbacca a Aayla Secura poutali pozornost fotografů i videoreportérů.


PragoFFest 2011 PragoFFest 2011 PragoFFest 2011

Aktivní jsme byli tradičně hlavně v sobotu, kdy byl naší hlavní základnou propagační stolek. Tam jsme ochotně popisovali kolemjdoucím naše aktivity, výrobu kostýmů a prezentovali možnosti, které náš outpost nabízí. Mnohé zaujala nová fotoprezentace a hlavně děti potěšila možnost zapůjčit si naše světelné meče na stole vystavené. Již v méně informačním duchu se pak večer odehrála naše přednáška „Kostýmy těch dobrých – Rebel Legion“, kde jsme ukazovali, jaké kostýmy Rebel Legion přijímá a s jakými z nich se náš outpost může pochlubit.

Celý víkend byl velmi příjemný a zábavný nejen pro nás, ale pro všechny návštěvníky. Doufáme, že se nám opět podařilo con ozvláštnit svou přítomností a pobavit všechny stejně jako jsme se bavili my.


Účastnili se:
Blair Bossi Kendra Padmé Silvara Winring
Blair Bossi Kendra Padmé Silvara Winring


ZPĚT FOTO Z AKCE