Maturantka roku 2012

Základní informace:
Datum akce: 22. červen 2012
Město: České Budějovice
Země: Česká republika
Spolupráce: Centrum Bazalka

O akci:

Dne 22. června se členové Lion Base spolu s kolegy z Czech Garrison zúčastnili zábavného odpoledne Maturantka roku Dětem v Českých Budějovicích. Stali jsme se tak součástí okruhu stanovišť s úkoly, kterými děti měly projít, aby byly zařazeny do slosování o hodnotné ceny, mezi kterými nechyběly ani Star Wars hračky věnované společností Hasbro. Zápisné navíc putovalo na pomoc Centru Bazalka, které zajišťuje péči dětem s těžkým zdravotním postižením.

Počasí nám přálo, a u našeho stanoviště, kde si děti mohly vyzkoušet své nadání v Síle a se zavázanýma očima trefit mečem cvičný cíl, nebo zaházet na Ewoka, se vystřídalo mnoho mladých soutěžících.


Maturantka roku 2012 Maturantka roku 2012 Maturantka roku 2012

Ve volných chvílích jsme měli možnost si projít ostatní stanoviště, kde si děti mohly například zakopat na branku, projet na šlapacích autíčkách, porazit draka u prince Bajaji, zasoutěžit u Karkulky nebo perníkové chaloupky. Všichni jsme pak mohli přihlížet Velké Bobíkově krémové bitvě, která byla opravdu zajímavým prvkem celého odpoledne. Kromě deseti soutěžních stanovišť bylo na budějovickém náměestí k dispozici i mnoho dalších nesoutěžních aktivit, např. bylo možno si zahrát konzolové hry v Playstation stanu, nechat si pomalovat obličej nebo si vyrobit lucerničku.

Jako tradičně, i když jsme byli zařazeni mezi širokou škálu nejrůznější stanovišť s převážně tradiční pohádkovou tématikou, objevilo se mnoho dětí-fanoušků a rodičů-fanoušků Hvězdných válek, kteří byli z přítomnosti Star Wars postav přímo nadšeni. Rozzářili jsme tak mnoho tvářiček a opět se stali součástí dobré věci. Pořadatelům děkujeme za pěkné odpoledne a možnost se účastnit takovéto příjemné akce.


Účastnili se:
Bossi Jayne Lya Tom-mie
Bossi Jayne Lya Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE