Majáles Brno 2011

Základní informace:
Datum akce: 29. duben 2011
Město: Brno
Země: Česká republika
Spolupráce: Majáles Brno

O akci:

Odpoledne 29.4.2011 se někteří členové Lion Outpostu (ti, kteří jsou studenty různých brněnských vysokých škol) zúčastnili, co se týče atmosféry, velmi unikátní akce – majálesového průvodu Brnem.

Průvod byl součástí komplexní zábavné akce Majáles 2011, která se koná ve většině velkých měst po celé republice a nabízí spoustu živých koncertů a doprovodného programu. Nejenom že se průvod do Brna letos vrátil, ale měl i další specialitku – vedl z Náměstí Svobody k řece a jeho poslední část se konala na raftech, které si každá kostýmovaná skupina patřičně vyzdobila.


Majáles Brno 2011 Majáles Brno 2011 Majáles Brno 2011

Stejně jako ostatní kostýmované skupiny z různých škol a studentských spolků si i členové Lion Outpostu užili při zdobení raftu v typických oranžových barvách Legie především spoustu zábavy. Méně zábavná byla doprava raftu k řece, protože oproti původnímu plánu jej museli pánové z Lion Outpostu vlastnoručně odnést, což v kostýmech nebylo zrovna snadné. Nicméně vynahradili si to závěrečnou zábavnou plavbou k areálu Hněvkovského, kde se Majáles konal.

Průvod byl velmi zábavný, příjemný a veselý. A až na nutnost raft odnést byl i po stránce organizátorské opravdu výtečně zvládnutý. Škoda jen, že i na samotném Majálesu jsme se nemohli ohřát trošku déle. Atmosféra byla totiž úžasná.


Účastnili se:
Blair Bossi Erda Jekkyl Kendra
Blair Bossi Erda Jekkyl Kendra


ZPĚT FOTO Z AKCE