Magic Halloween aneb Děti dětem

Základní informace:
Datum akce: 29. října 2011
Město: Brno
Země: Česká republika
Spolupráce: Nadační fond Krtek, lanové centrum Jungle Park

O akci:

29. 10. se členové Lion Base zúčastnili zábavné, charitativní akce s názvem Magic Halloween aneb děti dětem. Odpoledne plné her tématicky zaměřených na Halloween se odehrálo v Brně a výtěžek ze vstupného putoval nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek. Děti čekala celá řada soutěží a po jejich úspěšném splnění mohli sbírat body a následně byli zařazeny do slosování o ceny.


Magic Halloween aneb Děti dětem Magic Halloween aneb Děti dětem Magic Halloween aneb Děti dětem

Lion Base proto otevřel pro děti „Rebelské výcvikové centrum“, kde na malé rebely čekala řada výzev ve stylu Star Wars. Nejprve to byla hra „Poznej postavu ze Star Wars“, kdy děti musely podle obrázků pojmenovat známé postavy z filmů. Řada z nich bohužel Star Wars neznala, takže většinou hádali rodiče. Objevilo se ale i pár znalců, kteří poznali generála Grievouse nebo i Ahsoku Tano. Pokud se u postav nedařilo, čekala je výzva v podobě „Yodova koření“, kdy museli hádat, jaké koření se ukrývá v lahvičkách.

Veliký zájem byl o disciplínu „Sestřelování Tie-Fighter stíhačky“ nebo „Zasáhni stormtroopera“. Trefit se do rozkládací prolézačky ve tvaru Tie i odstřelování látkového stormtroopera děti očividně bavilo, stejně jako Transport plánů Hvězdy smrti (přenášení ping-pongové míčku na lžíci) nebo Lukův trénik, kdy se musel možná adept na výcvik Jedie poslepu trefit mečem do zavěšené koule.


Magic Halloween aneb Děti dětem Magic Halloween aneb Děti dětem Magic Halloween aneb Děti dětem

V závěru akce jsme věnovali do slosování o ceny lístky na Koncert filmové hudby v Brně a také světelný meč od Hasbra. Lion Base bylo velkou ctí, že se mohla zúčastnit takovéto akce. Měli jsme sice napilno, ale odměnou nám byl zápal, s jakým se děti vrhali do plnění úkolu a i jejich následná radost, když se jim dařilo. Zároveň jsme rádi, že jsme svojí účastí mohli přispět nadačnímu fondu a doufáme, že budeme moci pomáhat i nadále.


Účastnili se:
Blackhenry Blair Bossi Jekkyl Kendra LYA MorfeusX
Blackhenry Blair Bossi Jekkyl Kendra LYA MorfeusX
Padmé Saintes Silvara Tom-mie Winring
Padmé Saintes Silvara Tom-mie Winring


ZPĚT FOTO Z AKCE