Magic Halloween aneb děti dětem 2014

Základní informace:
Datum akce: 18. října 2014
Město: Brno
Země: Česká republika
Spolupráce: Nadační fond Krtek, lanové centrum Jungle Park

O akci:

Organizátoři z řad zaměstnanců lanového centra Jungle Parku (městské části Brno střed, Lesy města Brna, atd.) zvolili pro letošní pátý ročník této podzimní charitativně-zábavné akce příhodné téma „Kouzelný svět pohádek a filmových příběhů“. Díky tomu se mohly během předposledního říjnového víkendu v areálu Jungle Parku setkat návštěvníci všech věkových kategorií nejenom s klasickými českými pohádkovými postavami, ale také např. se Star Wars postavami, které představovali právě členové Rebel Legion – Lion Base.

Kromě kouzelnického salonu krásy (malování na obličej, halloweenské účesy, tetování, atd.), Halloweenského tvoření (královské koruny, výroba pohádkových hradů, zdobení Halloweenských perníčků, výroba šperků, atd.), soutěží o nejlepší masku a nejlepší vyřezanou dýni (Magic Pumpkin), se děti mohly účastnit dalších 23 her a soutěží v Halloweenském stylu.


Magic Halloween aneb děti dětem 2014 Magic Halloween aneb děti dětem 2014 Magic Halloween aneb děti dětem 2014

U stánku Rebel Legion děti otestovaly nejednu svou dovednost. Potrápily své mozkové závity při luštění jednoduchých hádanek a bludišť, koordinovaly pohyby celého těla při výcviku souboje se světelnými meči a také házely protonovými torpédy do šachty Hvězdy smrti. Stejně jako během naší předchozí účasti na Magic Halloweenu, si děti nejvíce oblíbily střílení na cíl v podobě makety stormtroopera. Zde patří velké poděkování společnosti Hasbro za zapůjčení Nerf dětských zbraní.

Strašidelnou sobotu si přišlo užít více než tisíc návštěvníků (dětí i dospělých), kteří pomohli získat pro Nadační fond dětské onkologie Krtek 53 340 kč.

Nadační fond dětské onkologie Krtek podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno. Hlavní prioritou je zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími následky. Průběžně, podle aktuálních potřeb, vytváří projekty zaměřené na cílenou pomoc jednotlivým hospitalizovaným dětem, i dětem, které již aktivní léčbu ukončily a vyrovnávají se s jejími následky.


Účastnili se:
Blair Bossi Fanda Kaďous Kendra Lya Malakay
Blair Bossi Fanda Kaďous Kendra Lya Malakay
Margh Saintes Tom-mie
Margh Saintes Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE