LEGO KidsFest 2015

Základní informace:
Datum akce: 27. červen 2015
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: LEGO

O akci:

Lego i Star Wars jsou stálice na poli koníčků dětí i dospělých. Není proto divu, že se tyto dvě značky již před pár lety spojily, aby vytvořily nepřeberné množství stavebnic inspirovaných právě universem Hvězdných válek. Tyto se těšily takové oblibě, že značná část letošního ročníku LEGO Kids Fest byla věnována právě Star Wars.

The Rebel Legion – Lion Base byla jakožto kostýmová organizace hrdinů ze Star Wars přizvána, aby zde dotvářela atmosféru. A nutno říci, že se to povedlo. Gigantická fotostěna s počítadlem bodů světlé a temné strany Síly tvořila jen část expozice Star Wars.


LEGO KidsFest 2015 LEGO KidsFest 2015 LEGO KidsFest 2015

Dále si děti mohly vyzkoušet odrážení míčků vrhaných Darth Vaderem v životní velikosti (samozřejmě z Lega), prohlédnout si kapitána Rexe či mistra Yodu. My výstavu obohatili členy v kostýmech povstaleckého mariňáka, rytířů Jedi a klonového vojáka. Kromě focení s dětmi i dospělými jsme využili příležitosti a v koutku se stavebnicí jsme si postavili vlastní vesmírné lodě a dokonce i světelný meč.

Lego zkrátka nikdy neomrzí. Tímto děkujeme organizátorům za pozvání a příležitost strávit krásný den mezi hračkami a jejich milovníky a těšíme se na spolupráci při příštím ročníku.


Účastnili se:
Anakin323 Erda Haplo Kaďous
Anakin323 Erda Haplo Kaďous


ZPĚT FOTO Z AKCE