KoprCon 2023

Základní informace:
Datum akce: 1. – 3. prosince 2023
Město: Kopřivnice
Země: Česká republika
Spolupráce: KoprCon

O akci:

KoprCon se po minulé speciální letní edici (tzv. KoprCon 2022 „Summer Edition“) vrátil do svého dřívějšího standardního termínu. Zima letos v Kopřivnici nastoupila se vší silou, ale nezalekli jsme se sněhové kalamity a stejně jako každý rok, ani my členové Rebel Legion – Lion Base jsme na této události nesměli chybět.

Třídenní program v Základní škole dr. Milady Horákové jsme opět obohatili hned v několika směrech. Jelikož letošní podzim a zima byla ve znamení seriálu Star Wars: Ahsoka, mohli se návštěvníci během sobotního dne vyfotit přímo s Ahsokou a Chopperem u tematické fotostěny. I přes nepřízeň počasí jsme nechyběli u společného focení fanoušků a účastnili se i dalších conových aktivit.


KoprCon 2023 KoprCon 2023 KoprCon 2023

Zapojili jsme se také do přednáškových panelů. Podělili jsme se o naši dekádu zážitků s Rebel Legion – Lion Base, prošli historii Star Wars a Disney parků a podělili se o postřehy z návštěvy Star Wars Galaxy’s Edge a další.

KoprCon je synonymem kvalitní zábavy a stejně jako i minulý rok jsme si plně užili skvělou atmosféru a nechali se bavit neméně skvělým programem. Moc děkujeme všem organizátorům i návštěvníkům! Už teď se nemůžeme dočkat následujícího ročníku – který bude snad tentokrát už bez náročnější sněhové pokrývky!


Účastnili se:
Bossi Fanda Kouba krystofvanis Lya Malakay Margh
Bossi Fanda Kouba krystofvanis Lya Malakay Margh
Skibod Smajda Tom-mie
Skibod Smajda Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE