KoprCon 2022

Základní informace:
Datum akce: 10. – 12. června 2022
Město: Kopřivnice
Země: Česká republika
Spolupráce: KoprCon

O akci:

Po téměř třech letech, kdy jsme si z důvodu světové pandemie mohli KoprCon užívat maximálně skrze virtualní prostředí, se rozhodnuli organizátoři nečekat na tradiční podzimní termín a uspořádali KoprCon 2022 v značném předstihu, tzv. KoprCon 2022 „Summer Edition“. A stejně jako každý rok, ani my členové Rebel Legion – Lion Base jsme na této události nesměli chybět. Jak už název napověděl, tak Základní škola dr. Milady Horákové nás přivítala v příjemném letním hávu. Velkým překvapením byly prostory artia, které se proměnily na unikátní odpočinkovou zónu a poskytnuly také unikátní program v podobě letní scény.

Třídenní program v Základní škole dr. Milady Horákové jsme opět obohatili hned v několika směrech. Naši droidové BB-9 a Chopper tvořili unikátní kulisu na letní scéně KoprConu 2022, málokdo opomenul možnost se vyfotit u naší fotostěny ve stylu ikonické lodi Tantive IV, nechyběli jsme u společného focení fanoušků a účastnili se i dalších conových aktivit.


KoprCon 2022 KoprCon 2022 KoprCon 2022

V rámci přednáškových panelů jsme představili návštěvníkům desetiletí s Rebel Legion – Lion Base v České republice i mimo ni, promluvili o našich zážitcích během Star Wars Celebration Anaheim 2022. Také jsme prošli historii Star Wars a Disney parků a podělili se o čerstvé postřehy z návštěvy Star Wars Galaxy’s Edge.

KoprCon je synonymem kvalitní zábavy a stejně jako i minulý rok jsme si plně užili skvělou atmosféru a nechali se bavit neméně skvělým programem. Moc děkujeme všem organizátorům i návštěvníkům! Už teď se nemůžeme dočkat následujícího ročníku!


Účastnili se:
Blair Bossi Petr Kendra Yokite Smajda Lya
Blair Bossi Petr Kendra Yokite Smajda Lya


ZPĚT FOTO Z AKCE