KoprCon 2018

Základní informace:
Datum akce: 30. listopadu – 2. prosince 2018
Město: Kopřivnice
Země: Česká republika
Spolupráce: KoprCon

O akci:

Už je to neuvěřitelných patnáct let, co se poprvé v Kopřivnici uskutečnilo první setkání fanoušků Star Wars s úsměvných názvem KoprCon. Od té doby KoprCon a stejně tak i místní komunita ušla mílové kroky a z této male lokální akce se stala stálice na výsluní českých akcí zaměřených na sci-fi a fantazy. Není se tak čemu divit, že i letos se během posledního listopadového víkendu každý správný nadšenec vydal do Kopřivnice, aby se účastnil největšího českého setkání fanoušků Star Wars. A stejně jako každý rok, ani my členové Rebel Legion – Lion Base nejsme výjimkou.

Třídenní program v Základní škole dr. Milady Horákové jsme opět obohatili hned v několika směrech. Návštěvníci letošního ročníku se mohli u nové verze našeho propagačně – informačního stolku vyfotit u foto stěny s droidy BB-8 a BB-9, nechyběli jsme u společného focení fanoušků a účastnili se i dalších conových aktivit. Náš BB-8 nemohl chybět ani u společného focení fanoušků tohoto oblíbeného droida.


KoprCon 2018 KoprCon 2018 KoprCon 2018

V rámci přednáškových panelů jsme představili návštěvníkům výrobu astromechanických droidů, promluvili jsme o naší návštěvě Lucasfilmu v San Franciscu. S blížícím se datem otevření Star Wars Galaxy’s Edge jsme nemohli opomenout historii Star Wars a Disney parků. Ostatně nechyběla také tradiční přednáška o Rebel Legion a všem, co v České republice v kostýmech „těch dobrých“ děláme.

KoprCon je synonymem kvalitní zábavy a stejně jako i minulý rok jsme si plně užili skvělou atmosféru a nechali se bavit neméně skvělým programem. Moc děkujeme všem organizátorům i návštěvníkům! Už teď se nemůžeme dočkat následujícího ročníku!


Účastnili se:
AdraxLord Black Bunik Blair Bossi Fanda FrankCZ Jakub Wedge Berger
AdraxLord Black Bunik Blair Bossi Fanda FrankCZ Jakub Wedge Berger
Lord Jurak Lya Malakay Margh Petr sokor3 Tom-mie
Lord Jurak LYA Malakay Margh Petr sokor3 Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE