KoprCon 2011

Základní informace:
Datum akce: 25. – 27. listopad 2011
Město: Kopřivnice
Země: Česká republika
Spolupráce: CSWU

O akci:

Koprcon, největší setkání fanouškou Star Wars v České republice, se pro nás za devět let svého trvání stal srdcovou záležitostí. V loňském roce se ještě Lion Outpost sešel v hojném počtu a letos tomu nebylo jinak – „drobnou“ změnou bylo jen to, že už jsme dosáhli počtem členů na Base.


Koprcon 2011 Koprcon 2011 Koprcon 2011

Tématem letošního Koprconu bylo vydání Star Wars na Blu-Rayi, blížící se premiéra nové hry TOR a samozřejmě také velmi očekávaná událost – únorová premiéra Epizody I. ve 3D. Naši členové se již tradičně podíleli na programu, svoji přítomností v kostýmech jsme opět zpestřovali con dalším účastníkům. Pro zájemce o členství byl opět připraven náš stánek s propagačními materiály a přednáška, kde jste představili své kostýmy. Jedna zajímavost – v současné době mají naši členové dohromady 55 kostýmů.

Některé kostýmy měly na Koprconu premiéru a my jste tak rozšířili řady našich Rebel Fleet Trooperů a začínáme pracovat na naší „ženské jednotce“ X-Wing pilotek.


Koprcon 2011 Koprcon 2011 Koprcon 2011

Večery na Koprconu jsou věnovány zábavným programům. V talentové soutěži Koprcon má talent vyhrál náš člen Cece – prezentoval zde svůj velký um – dal si nohu za krk a suverénně zvítězil. 🙂 Další členka, San, vyhrála první místo ve výtvarném happeningu za nejlépe ozdobenou sošku R2-D2. Organizátoři pozvali i živou kapelu, takže za zvuků skladby Cantina Band jsme sázeli v Kole štěstí, abychom vyhráli hodnotné Star Wars ceny. Věříme, že se příští rok sejdeme na jubilejním 10. Koprconu.


Účastnili se:
Blair Bossi Cece Darthie Erda Jekkyl Kendra
Blair Bossi Cece Darthie Erda Jekkyl Kendra
Kouba LYA Margh Padmé Saintes Silvara Tom-mie
Kouba LYA Margh Padmé Saintes Silvara Tom-mie
Winring
Winring


ZPĚT FOTO Z AKCE