Koncert pro Future Gate 2021

Základní informace:
Datum akce: 23. října 2021
Město: Brno
Země: Česká Republika
Spolupráce: Pražský filmový orchestr

O akci:

Již po několikáté se členové Rebel Legion – Lion Base ve svých Star Wars kostýmech zúčastnili koncertu Pražského filmového orchestru. Ovšem na rozdíl od předešlých koncertů se tento konal v Brně, v netradičních prostorech Hvězdárny a planetária Brno.

Hudební těleso Smyčce PFO pod vedením Jiřího Korynty tradičně zahrálo několik velmi povedených skladeb ze světa Star Wars, ale také kupříkladu hudbu z Pirátů z Karibiku, Jamese Bonda, Hry o trůny či Avengers. Publikum bylo vskutku nadšené a orchestr si několikrát zcela zaslouženě vysloužil ovace ve stoje.


Koncert filmové hudby Koncert filmové hudby Koncert filmové hudby

Přítomnost kostýmovaných členů před začátkem koncertu, nebo během přestávek bývá samozřejmostí – není se čemu divit, že nejvíce obdivu sklidil náš člen v kostýmu Chewbaccy od něhož nedokázali odtrhnout oči a úsměvy jak návštěvníci, stejně tak i členové orchestru. Navíc Hvězdárna a planetárium v Brně skrývá ohromující prostor, který nás přímo vybízel k vytvoření několika unikátních fotografií.

Všichni přítomní členové Lion Base si tento koncert velmi užili a dle ohlasů jak v sále i mimo něj. Už teď se těšíme na další shledání jak s členy Pražského filmového orchestru, tak i jeho publikem.


Účastnili se:
Baretwan Blair Fanda Kendra Petr Saintes Smajda
Baretwan Blair Fanda Kendra Petr Saintes Smajda


ZPĚT FOTO Z AKCE