Koncert Pána Prstenů, Star Wars a dalších

Základní informace:
Datum akce: 29. říjen 2016
Město: Praha
Země: Česká Republika
Spolupráce: Pražský filmový orchestr

O akci:

Tak jako každý rok, ani letos jsme si nenechali ujít jedinečný koncert Pražského filmového orchestru v Kongresovém centru Praha. V sobotu 29.10.2016 jsme společně s Czech Garrison a skupinou v kostýmech inspirovaných Pánem prstenů vítali posluchače v předsálí. Samozřejmě se na nás nezapomnělo ani během koncertu, kdy po sobě hrály skladby z filmů 2001: Vesmírná odysea, Star Trek, Pán Prstenů a hlavně naše oblíbené Star Wars.

Koncertů Pražského filmového orchestru za sebou máme již poměrně hodně, tento však byl jedinečný tím, že poprvé uvedl skladby z pera Johna Williamse z poslední dosud natočené episody Star Wars: Síla se probouzí. Během skladby jsme s táli před pódiem, rytíři jedi zažehli světelné meče a vzdali jsme tak hold tomuto novému kusu.


Koncert Pána Prstenů, Star Wars a dalších Koncert Pána Prstenů, Star Wars a dalších Koncert Pána Prstenů, Star Wars a dalších

Během přestávky se nebylo kam vrtnout, sál byl beznadějně vyprodaný a tomu odpovídalo i množství lidí ve foyer. Téměř celou přestávku jsme tak strávili pózujíc s dětmi i seniory.

Jsme rádi, že koncertní hudba stále dokáže naplnit sály a že takové těleso jako je Pražský filmový orchestr takto umě kloubí populární kulturu s klasickou hudební produkcí. Tímto děkujeme za pozvání a budeme se těšit brzy na viděnou a hlavně na slyšenou.


Účastnili se:
Anakin323 Jared Kaďous Linnwen Mira Padmé Andrea Yokite
Anakin323 Jared Kaďous Linnwen Mira Padmé Andrea Yokite


ZPĚT FOTO Z AKCE