Koncert filmové hudby

Základní informace:
Datum akce: 11. prosinec 2011
Město: Brno
Země: Česká Republika
Spolupráce: Pražský filmový orchestr

O akci:

11. 12. se poprvé koncert Pražského filmového orchestru přesunul z Prahy do Brna a Lion Base společně s Czech Garrison (zastoupenou členem Jorrskem) u toho nesměli chybět!

Koncert filmové hudby Koncert filmové hudby Koncert filmové hudby

Jak už se u koncertů Pražského filmového orchestru stává zvykem, značná část byla věnována dílu Johna Williamse, a tak posluchači mohli zaslechnout nejenom známé melodie ze Star Wars (Main Titles/Rebel Blockade, Imperial March), ale i další úchvatné Williamsovy skladby (Harry Potter: Harry’s Wondrous World, Harry Potter: Fawkes the Phoenix, Raiders March, Flight to Neverland). Jako další zazněly skladby od Patricka Doyla (Suite from Harry Potter and the Goblet of Fire), Klause Badelta (Suite from Pirates of the Caribbean), Harryho Gregsona-Williamse (Suite from Chronicles of Narnia) a Alana Silvestriho (Suite from Polar Express).


Koncert filmové hudby Koncert filmové hudby Koncert filmové hudby

Členové Lion Base byli poctěni, že mohli již poněkolikáté přispět svým působením ke skvělé atmosféře koncertu a zpříjemňovat posluchačům čas během přestávky. Tento koncert byl pro nás o to významnější, jelikož jsme ve spolupráci s Pražským filmovým orchestrem věnovali v rámci charitativní akce pořádané lanovým centrem Jungle park v Brně a nadační fondem dětské onkologie Krtek několik vstupenek právě na tento koncert. Tímto spolupráce organizátorů koncertů filmových melodií a kostýmových skupin dostala další rozměr – pomáhat i těm, kteří v životě neměli tolik štěstí.


Účastnili se:
Bossi Blair Erda Jekkyl Lya Tom-mie
Bossi Blair Erda Jekkyl Lya Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE