JRC Star Wars Battlefront launch party

Základní informace:
Datum akce: 20. listopad 2015
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: RE-LOAD, JRC Gamecentrum

O akci:

20. listopadu 2015. V tento den se konala Launch Party ku příležitosti uvedení na trh dlouho očekávané hry Star Wars: Battlefront, pokračovatelky úspěšné dvojdílné série. Akce se konala v klubu RE-LOAD v Praze a členové Rebel Legion – Lion Base byli pozváni, aby svou přítomností podpořili atmosféru.

Na speciální pozvání několik členů, ještě pár hodin před akcí, navštívilo jednu z prodejen největší prodejní sítě s hrami, JRC. O překvapené nakupující nebylo nouze. V tu dobu se už začal plnit fanoušky herní klub RE-LOAD a i tak jich v průběhu večera přibývalo. Program byl nabitý. Jedním z bodů byla i znalostní soutěž týkající se Star Wars, v níž naši členové zaujali první dvě místa.


JRC Star Wars Battlefront launch party JRC Star Wars Battlefront launch party JRC Star Wars Battlefront launch party

Vše bylo přitom streamováno online. Kdo chtěl, vyzkoušel si novou hru na místních herních počítačích či na konzoli. Na focení zde byl fotokoutek s maketou části interiéru povstalecké lodi Tantive IV, kde jsme se s mnoha návštěvníky klubu vyfotili. Celá akce trvala oficiálně do deseti hodin, ale poté započala neoficiální část s volným hraním.

Děkujeme klubu Re-LOAD za pozvání, věříme, že si všichni večer užili tak jako my a těšíme se na brzké setkání, na některé z dalších akcí či v aréně hry Star Wars: Battlefront!


Účastnili se:
Blackhenry Haplo Kadous Mira Saintes Thales
Blackhenry Haplo Kaďous Mira Saintes Thales


ZPĚT FOTO Z AKCE