Veletrh ITEA 2012 Brno

Základní informace:
Datum akce: 10. března 2012
Město: Brno
Země: Česká republika
Spolupráce: Hasbro

O akci:

V sobotu 10. března 2012 se Lion Base účastnila veletrhu hraček a modelů pod názvem ITEA. Konal se v prostorách Výstaviště Brno. Celkem se účastnilo 13 členů české Rebel Legion a naše pozvání přijali také naši kolegové a přátelé ze Slovenské 501st.


Veletrh ITEA 2012 Veletrh ITEA 2012 Veletrh ITEA

V rámci programu jsme měli čtyři vystoupení na pódiu, každé trvalo přibližně 10 – 15 minut. Blair se ujal moderování. Dětem se naše představení líbilo a bavily se. Také správně poznávaly naše kostýmy a postavy a dokonce znaly i planetu Tatooine. Připravili jsme si několik příběhových vystoupení, střet imperiálních a rebelských sil, po kterých jedna z našich slovenských přátel v kostýmu Jawy sbírala zbraně padlých vojáků a děti z toho měly velkou legraci.

Po každém vystoupení jsme šli zpět ke stánku a bavili se s dětmi a dospělými o Star Wars, o naší činnosti, co děláme, charitativních projektech a conech, kterých se účastníme a ukazovali jsme různé části kostýmů, od světelných mečů, helem a blasterů, až po naše kostýmy samotné. Děti si pak mohly hrát se světelnými meči a jinými hračkami, které jsme měli k dispozici. Jak je zvykem na takovýchto akcích, fotili jsme se s lidmi a návštěvníky veletrhu opravdu zajímalo, čím se Rebel Legion zabývá.

Akce se velmi povedla, všichni jsme si ji skvěle. Těšíme se opět na příští rok.


Účastnili se:
Blair Bossi Blackhenry Cece Erda Jayne
Blair Bossi Blackhenry Cece Erda Jayne
Kawalski Kendra Margh Saintes Tom-mie
Kawalski Kendra Margh Saintes Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE