Veletrh For Toys 2011

Základní informace:
Datum akce: 2. října 2011
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: Hasbro, Czech Garrison

O akci:

2. října jsme se spolu s členy Czech Garrison of 501st zúčastnili veletrhu FOR TOYS v pražském areálu PVA Letňany. Společnost Hasbro zde mělo speciální akci nazvanou For Boys, kde měli malí návštěvníci (a samozřejmě nejen chlapci, ale také děvčata) měli možnost vyzkoušet různé produkty od Hasbra a soutěžit o hodnotné ceny.


Veletrh hraček Veletrh hraček Veletrh hraček

Členové v kostýmech samozřejmě pomáhali s prezentací Star Wars akčních figurek a výrobků, včetně nového světelného meče. V rámci doprovodného programu jsme na podiu prezentovali naše kostýmy a nechávali děti hádat, jaké postavy představujeme. Ukázalo se, že v publiku byla řada nadšenců, kteří bezpečně poznali např. Hana Sola nebo i Sithy z počítačových her. Nechyběli ani zájemci o fotografování se svými oblíbenými kladnými i zápornými hrdiny ze Star Wars.

Spolupráce se společností Hasbro je pro nás vždy velmi příjemná a rádi bychom jim touto cestou poděkovali za dárky pro děti, které jsme si spolu s kolegy s Czech Garrison rozdělili a které budeme používat na našich dalších akcích.


Účastnili se:
Blackhenry Erda Margh MorfeusX Padmé Silvara
Blackhenry Erda Margh MorfeusX Padmé Silvara


ZPĚT FOTO Z AKCE