Festival Fantazie 2010

Základní informace:
Datum akce: 1. – 4. červenec 2010
Město: Chotěboř
Země: Česká Republika
Spolupráce: Festival Fantazie, Czech Outpost

O akci:

Festival Fantazie je nejvetší a nejdelší setkání fanoušků sci-fi, fantasy v České Republice. Letos jsme se my, členové české Rebel Legion, rozhodli zúčastnit kvůli propagaci a jednání o našem budoucím outpostu.

Festival Fantazie 2010 Festival Fantazie 2010 Festival Fantazie 2010

Už od začátku conu jsme prostřednictvím letáků a osobních rozmluv lákali účastníky na naši přednášku o RL, která se konala v sobotu 3. července. V daný den jsme se kolem druhé hodiny odpolední sešli a vybrali jméno, pod kterým se budeme prezentovat – Lion Outpost.

Probrali jsme i logo a naše budoucí aktivity. Poté jsme se přesunuli do Star Wars místnosti na naši prednášku. Naše kostýmy fanoušky poměrně mile překvapily. Představili jsme Rebel Legion a náš budoucí outpost. Blair promluvil o svém detachmentu Docking Bay 94 a celou přednášku jsme zakončili diskusí o kostýmech.


Festival Fantazie 2010 Festival Fantazie 2010 Festival Fantazie 2010

Trochu jsme se poškádlili s přítomným Czech Outpostem (501. Legie) a oficiálně domluvili na spolupráci. Tu jsme začali realizovat již ten samý den. A to tím, když nás Czech Outpost přizval na svůj pochod městem a dokonce nám nabídl přední pozici v průvodu.

Bylo to skvělé odpoledne plné zábavy, focení a radosti. Celkem úspešně se nám podařilo rozšířit povědomí fandomu o Rebel Legion. Díky Czech Outpostu se zdá, že před námi leží i poměrně aktivní budoucnost.


Účastnili se:
Bossi Blair Jekkyl Kendra Kouba Morfeus Padmé
Bossi Blair Jekkyl Kendra Kouba Morfeus Padmé


ZPĚT FOTO Z AKCE