Festival Fantazie 2022

Základní informace:
Datum akce: 2. červenec 2022
Město: Chotěboř
Země: Česká republika
Spolupráce: SFK Avalon o.s.

O akci:

Rok se sešel s rokem a tak jsme i my opět využili příležitosti a vyrazili na aktuální ročník jednoho z největších festivalu pop kultury v České republice, Festivalu Fantazie.

Návštěvníci na letošním Festivalu Fantazie se tak od nás mohli na přednášce „Čeští lvi v Rebel Legion” dozvědět o tom, k čemu všemu lze využít kostýmy kladných hrdinů světa Star Wars, jak funguje kostýmová organizace Rebel Legion a co nejenom v České Republice její členové již jednu dekádu podnikají. Mluvili jsme také o tom, jaká byla atmosféra a zákulisí největšího setkání Star Wars fanoušků na světě, Star Wars Celebration Anaheim 2022 během přednášky „Jaká byla Star Wars Celebration Aneheim“. Během přednášky „Disneyland branou do předaleké galaxie“ jsme se přenesli do Disney zábavních parků a mluvili například o tom, jaké je to se vydat do reálného světa Star Wars a stát u „opravdového“ Millennium Falconu.

Festival fantazie 2022 Festival fantazie 2022 Festival fantazie 2022

Během hlavního dne hvězdoválečné linie jsme se společně s ostatními fanoušky účastnili společného focení, které ocenili jak všichni v kostýmech, tak i fotografové či případně jen kolemjdoucí přihlížející.

Ostatně jako každý rok, byl pro nás i ten letošní Festival Fantazie fantastickou dovolenou – a to díky všem organizátorům a fanouškům, bez kterých by tato akce nikdy nebyla tím, čím je dnes. Na shledanou příští rok!


Účastnili se:
Anakin323 Blair Bossi Jared
Anakin323 Blair Bossi Jared


ZPĚT FOTO Z AKCE