Festival Fantazie 2021

Základní informace:
Datum akce: 3. červenec 2021
Město: Chotěboř
Země: Česká republika
Spolupráce: SFK Avalon o.s.

O akci:

Po značné odmlce, kdy jsme se vídali pouze skrze virtuální prostor, jsme neváhali ani chvíli a rozhodnuli se využit příležitosti a vyrazit na aktuální ročník jednoho z největších festivalu pop kultury v České republice, Festivalu Fantazie.

Návštěvníci na letošním Festivalu Fantazie se tak od nás mohli na přednášce „Rebel Legion – cosplay, který pomáhá” dozvědět o tom, k čemu všemu lze využít kostýmy kladných hrdinů světa Star Wars, jak funguje kostýmová organizace Rebel Legion a co nejenom v České Republice její členové již jednu dekádu podnikají. Nesměla chybět ani přímo zaměřená přednáška, tentokrát „Fifty Shades of Rey“ kde posluchači mohli prozkoumatkostýmy hlavní postavy nejnovější trilogie Skywalker ságy a rozebrat si všechny Reyiny kostýmy do posledního vlákna, odstínu a šroubku.

Festival fantazie 2021 Festival fantazie 2021 Festival fantazie 2021

Během hlavního dne hvězdoválečné linie jsme se společně s ostatními fanoušky účastnili společného focení, které ocenili jak všichni v kostýmech, tak i fotografové či případně jen kolemjdoucí přihlížející.

Ostatně jako každý rok, byl pro nás i ten letošní Festival Fantazie fantastickou dovolenou – a to díky všem organizátorům a fanouškům, bez kterých by tato akce nikdy nebyla tím, čím je dnes. Na shledanou příští rok!


Účastnili se:
Blair Bossi FrankCZ Petr Noova
Blair Bossi FrankCZ Petr Noova


ZPĚT FOTO Z AKCE