Fantastické trhy 2021

Základní informace:
Datum akce: 11. září 2021
Město: Ostrava
Země: Česká Republika
Spolupráce: Fantastická Ostrava

O akci:

Bohužel letošní rok organizátorům akcí moc nepřál (ostatně jako i ten předchozí rok), takže i přestože událost Fantastická Ostrava 2021 byla přeložena na nadcházející rok, obdivovali jsme odhodlanost organizátorů uspořádat v obdobném termínu Fantastické trhy 2021. Zároveň jsme byli moc rádi, že na nás organizátoři v této nelehké době mysleli a oslovili nás ohledně účasti. Velmi rádi jsme navázali na předchozí spolupráci a využili možnost se po delší odmlce opět prezentovat na veřejnosti.


Fantastické trhy 2021 Fantastické trhy 2021 Fantastické trhy 2021

Kromě propagačního stánku s prezentací naší činnosti jsme připravili i menší výstavu propriet, které vévodila replika droida BB-8 a ukázka světelných mečů. Ostatně všichni naši členové stylově zvolili kostým „uživatele Síly“, takže se návštěvníci na místě mohli setkat s nejrůznějšími rytíři Jedi. Kromě povídání o fenoménu Star Wars, povídání o výrobě kostýmů (i jejich různých části) si návštěvníci všech věkových kategorií vyzkoušeli i náš výtvarný koutek – mohli si vyrobit prstíkové figurky postav Star Wars, vytvořit záložky do knih, proplést vlastní náramek, vyluštit bludiště a nebo prostě na chvíli usednout k stylovým omalovánkám.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem organizátorům i návštěvníkům za vytvoření neopakovatelné atmosféry v Trojhalí Karolina. Už teď se těšíme a doufáme, že se setkáme během Fantastické Ostravy 2022!


Účastnili se:
Blair Bossi Petr Ronne ThomasL
Blair Bossi Petr Ronne ThomasL


ZPĚT FOTO Z AKCE