Fantastická Ostrava 2022

Základní informace:
Datum akce: 25. červen 2022
Město: Ostrava
Země: Česká Republika
Spolupráce: Fantastická Ostrava

O akci:

Po krátké „přestávce“ způsobené celosvětovou pandemií coronaviru se organizátoři rozhodnuli, že už je ten správný čas, aby opět v plné síle představili další plnohodnotný ročník události Fantastická Ostrava. Tomuto rychle rostoucímu festivalu se daří v Ostravě velmi úspěšně přibližovat oblast fantastiky široké veřejnosti. Proto jsme moc rádi, že jsme navázali na spolupráci z předchozích let a mohli se tak zapojit do dění Fantastické Ostravy 2022.


Fantastická Ostrava 2022 Fantastická Ostrava 2022 Fantastická Ostrava 2022

Stejně jako během naší předchozí účasti ve stejných prostorech jsme kromě propagačního stánku připravili i menší výstavu propriet, které vévodila replika droida BB-8 a ukázka přilb a vybavení pilotů X-wingů. Kromě povídání o fenoménu Star Wars, povídání o výrobě kostýmů (i jejich různých části) si návštěvníci všech věkových kategorií vyzkoušeli i náš výtvarný koutek – mohli si vyrobit prstíkové figurky postav Star Wars, vytvořit záložky do knih, proplést vlastní náramek, vyluštit bludiště a nebo prostě na chvíli usednout k stylovým omalovánkám.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem organizátorům i návštěvníkům za vytvoření neopakovatelné atmosféry v Trojhalí Karolina. Už teď se těšíme a doufáme, že se setkáme během Fantastické Ostravy 2023!


Účastnili se:
Black Bunik Blair Bossi Petr Ronne Silvara Smajda
Black Bunik Blair Bossi Petr Ronne Silvara Smajda
TheLukas ThomasL winring
TheLukas ThomasL winring


ZPĚT FOTO Z AKCE