Dieťa a rodina 2015

Základní informace:
Datum akce: 14. únor 2015
Město: Bratislava
Země: Slovenská republika
Spolupráce: Hasbro, 501st Legion – Slovakia Outpost

O akci:

Stejně jako minulý rok Rebel Legion – Lion Base přijala společně s přáteli z 501st Legion – Slovakia Outpost pozvání společnosti Hasbro na show pořádanou u příležitosti veletrhu Dieťa a rodina v Incheba areně v Bratislavě.

Letošní ročník se nesl ve znamení Star Wars Rebels (Star Wars Povstalci), takže volba kostýmů byla jasná. Hera, Sabine, Zeb a Kanan celý den, rozdávali razítka dětem, tančili, cvičili mladé padawany, hráli si a celkově přispívali ke skvělé atmosféře.


Dieťa a rodina 2015 Dieťa a rodina 2015 Dieťa a rodina 2015

Stánek, který jsme sdíleli se slovenským outpostem 501st Legion byl plný rekvizit a děti, které se účastnily razítkovací soutěže Hasbro si u nás mohly pohrát se světelným mečem či blasterem našeho povstaleckého vojáka.

Ty děti, kterým se podařilo sesbírat razítka ze všech stanovišť dostaly nakonec dárek a mohly se účastnit slosování o hodnotné ceny.

A takových bylo opravdu mnoho, neboť hravé disciplíny lákaly kluky i dívky všeho věku. Naštěstí nás bylo dostatek a společně s kolegy jsme si se zástupy dětí poradili. Za což jim patří velký dík a těšíme se, že se opět brzy setkáme při nějaké podobné příležitosti!


Účastnili se:
Blair Bossi Kadous Margh Saintes
Blair Bossi Kaďous Margh Saintes


ZPĚT FOTO Z AKCE